Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha előváladék...

Lehetek terhes ha előváladék került belém (NEM megszakításos együttlét), és 4 nap múlva megjött rendesen ahogy szokott?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De azért izgi, hogy ha nem megszakításos, akkor hogyan került be az előváladék?
2016. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát elég ciki módon :D Hát elégé kezdők vagyunk mindketten és fordítva kezdtük el felrakni a gumit. Tudom gáz,de szerintem mindenkivel megesik az elején :D
2016. jún. 20. 18:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, az velem is előfordult, de ha 4 nap múlva megjött, akkor 100%, hogy nem a peteérésed idején voltatok együtt, illetve ha megjön az szintén egész biztos jele szokott lenni, annak, hogy nem vagy terhes. Az nagyon ritka akinek terhesen megjön és nem is olyan, mint a normál menzesz.
2016. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor az nem számít, hogy még akkor nem volt beágyazódás? Ha rendesen megjött akkor 100%-ra kizárható?

(Bocsi a kérdésekért csak félek nagyon,mert a 2. menet előváladéka volt a gumin ami több spermiumot tartalmaz igaz letöröltem de akkor is)

2016. jún. 20. 20:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Új óvszert kell használni ilyenkor.

Ha rendesen megjött, akkor nyugi.

2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy új kell,de ilyenkor hiába okos az ember.Megtörtént változtatni nem lehet rajt sajnos. Köszönöm a válaszokat,kicsit sikerült megnyugodnom :)
2016. jún. 20. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
A 2. előváladékban nincs több sperma, de 1-től is teherbe lehet esni szóval úgyis mindegy. Azért ha belegondolsz sokan védekeznek megszakítással és általában nem esnek teherbe, nem egy biztonságos módszer, de nem ugyanaz, mint amikor telibe beléd élvez a pasi. A beágyazódás a 8-11 napon történik nagyjából, de mivel neked 4 nappal később megjött teljesen ki lehet zárni, hogy terhes lennél.
2016. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Csak olyanokat lehet hallani. hogy megjött valakinek mégis terhes lett meg ilyenek...,de mivel ennyien egy véleményen vagytok hiszek nektek :)
2016. jún. 20. 21:01
 10/16 anonim válasza:
Lehetsz,kórházban dolgoztam,beküldött egy 19 éves lányt a háziorvos vakbél gyanúval,kiderült 9 hónapos terhes,nem látszott rajta hogy megnőtt a hasa,minden hónapban megjött neki,és még csak nem is érzett semmi különöset,a szülésnél ott voltam és nem volt semmi komplikáció.
2016. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!