Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt tünetek,...

Nem várt előtt tünetek, lehetséges?

Figyelt kérdés

Pár hónapja próbálkozunk párommal, első babánk lenne, nem tudom ez mennyire fordulhat elő, sajnos nincs női ismerősöm akitől ilyesmit megtudhatnék, szóval bocsánat ha hülyeséget kérdezek.


Jövő héten kellene megjönnie,

Péntek óta minden reggel hányingerem van és erősen szédülök és úgy érzem azonnal aludnom kell, komolyan lassan már állva is tudnék. Délutánra mindig alábbhagy, csak a fáradtságérzet marad meg egész napra.


Nem tudom lehetséges-e ilyen korán terhességi tüneteket produkálni,

Vagy hogy a teszt egyáltalán kimutatná-e?


utolsó menstruációm október 29-november 4ig tartott.


Ez lehet terhességi tünet, próbálkozzak teszttel?



2017. nov. 20. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jövő hét keddre nem várom, utolsó mensi okt 30.

Felesleges most tesztelned, max pár nappal a nemvárt előtt mutatja ki. A beágyazódás ovu után 7-10 nap, szóval jó esetben is csak épp most van.

Hozzáteszem ma én is szédültem reggel és már harmadik napja görcsöl a hasam, de én már nem gondolok ezekről semmit, sajna tapasztalat, hogy nem is jelentenek semmit.

Azért drukkolok neked, de a helyedben csak a nemvárt napján tesztelnék legkorábban.

2017. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Mivel nem mindenkinek marad el egyből a menstruációja.

Ha így nézzük lehetsz már 5-6 hetes és akkor már ezek a tünetek jelentkezhetnek.

Hasfájás, mellfeszülés?

2017. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mellfeszülésem volt egy darabig, nagyon durván duzzadtak de elmúlt, már egyáltalán nem fáj.

Hasszurkálásom van, mint amikor mielött megjön, de egyszer kétszer egy nap és nem olyan erősen.

Múlt hónapban késett pár napot, akkor teszteltem de az negatív volt,szóval nem tudom..

Mikor csináljak tesztet?

2017. nov. 20. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csinálnék most egy tesztet.

Nem veszítesz vele.

Szólj majd légyszi. 😊

2017. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteidet a terhesség okozza, akkor a tesztnek már pozitívnak kell lennie. Ha 23-24 naposak a cilkusaid simán tesztlehetsz:).
2017. nov. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma csináltam reggeli első pisiből tesztet,sajnos negatív :(

Viszont a hányingerem továbbra id fennáll

2017. nov. 23. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Viszont, ha nem jön meg mikorra (nem) várod már ki fogja mutatni, ha mégis az vagy.

Drukkolok nektek!

2017. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!