Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ezek terhessé...

Lehetséges, hogy ezek terhességi tünetek? Túl korai?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk sikertelenül a babával. Az utolsó menstruációm 20-án volt. Pár napja szokatlanul sokat eszem és ma egész nap megjön érzésem volt, görcsölgettem. Tudom, hogy korai, hisz még egy hetem van a nem vártig. Lehetséges lenne, hogy mégis teherbe estem, és azt érzem ? Volt, aki ilyen korán érezte ?
2015. márc. 5. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább peteérés, mint terhesség. De ha csinálsz tesztet, megmutatja.
2015. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még soha nem járt peteérésem ilyen tünetekkel azelőtt. a nem várt előtt nem szerettem volna tesztet csinálni, mert eddig minden hónapban feleslegesen tesztelgettem. de lehet, hogy megfogadom a tanácsodat, köszönöm !
2015. márc. 5. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
20-án? Februárban?
2015. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem, egészen addig, míg el nem kezdtünk próbálkozni. Ösztönösen figyeli magát az ember ilyenkor, szerintem ezért tűntek fel a tüneteid.

Első voltam.

2015. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN sem értem! Ha febr. 20-án volt a mensid utolsó napja, akkor nem hiszem,hogy bármit is érezhetsz.
2015. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem 20-án, 15-én, elírtam.
2015. márc. 6. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megéreztem a babát :) egy héttel a menzesz előtt én mindig idegbaj voltam fájt a hasam a cicim.. most is fájdogáltak de kicsit másképp viszont idegesség nem volt, teljes nyugalom, a másik hogy szeles voltam, puffadtam. ovulációs teszt peteérést nem mutatott viszont menzesz előtt pozitivak lettek utana hcg is, most 6.hét :) és már a szívverését is hallhattam :)
2015. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!