Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nemvárt előtti...

Renata0112 kérdése:

3 nappal a nemvárt előtti tünetek, van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerencsemre pont tuszorepedeskor voltam ultrahangon szoval a doki azonnali egyuttletre “utasitott”.a peteeresem egy hetet kesett a megszokott 14-16 naphoz kepest ezert a mensire is ra kell szamolni ugyanannyit allitolag.csutortokon kellene megjonnie.a hasam napok óta szurkàl,puffad,állandóan álmos vagyok,hirtelen pár percre elszédülök,hason ugy tudok aludni csak ha a melleimnél kipárnázom,a szivem csak úgy kalapàl,tegnap este hánytam is.pisilni is sürűbben járok.holnap reggel tesztelnék de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!köszi mindenkinek!



2017. nov. 20. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A valaszt gondolom tudod: igen, lehet terhesseg, hiszen vedekezes nelkul szexeltel es hanytal is. De persze nem biztos semmi, csak ha mar ott a pozitiv teszt.
2017. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 nap mulva nem vàrom.Nekem 3 napja nagyon érzékenyek a mellbimbóim.Ami eddog sosem volt nálam.Sürün jàrok pisilni, és hùzódó érzés van a hasamban.Nem görcsölök.Én szerdàn tesztelek, de ha negativ, addig még nem jön meg van remény a + tesztre🙂 Megy a drukk neked, és ird meg, hogy alakulsz☺
2017. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy van,hogy mielőtt megjön előtte 1-órával elkezd görcsölni a hasam majd megjön. Második terhességemnél nemvárt előtt 3nappal kezdtem görcsölni, azt hittem hogy megjön de nem így lett,eltelt 3 nap ilyen görcsölgetésekkel majd teszteltem nemvárt napján és halvány de pozitív lett. Harmadik terhességemnél ugyanez volt,és ott már a második görcsölős napomon gyanús volt ,mikor teszteltem szintén pozitív lett. Első terhességemnél görcs nem volt csak nemvárt előtt hasszurka.
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat drukkolok neked en is majd te is ird meg 
2017. nov. 20. 17:52
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia.Teszteltél?
2017. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szia!ket nappal menzesz elott negativ lett.:( most varok szombatig,ha addig nem jon meg ujra probalkozom,lehet korai voltam de nehez ilyenkor turelmesnek lenni  Holnapra nemvarom de egyenlore semmi derekfajas vagy gorcs..hasszurka es szornyu mellfajdalom maradt azota is,illetve eros szagu a vizeletem ami eddig sosem volt 🙄
2017. nov. 22. 19:36
 7/21 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo te teszteltel? :)
2017. nov. 23. 14:44
 8/21 anonim ***** válasza:

2.vagyok.Idön tuli tesztem.

[link]

2017. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De joo en latom a halvany vonalat  10-es vagy 25-os a teszt?par nap mulva biztos megerosodik azt is tedd am fel  Gratulalok hozza!
2017. nov. 23. 19:54
 10/21 anonim ***** válasza:
25-ös a teszt.Holnapra van még egy, azt megcsinàlom.És megirom kora reggel.
2017. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!