Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet gaz ilyenkor...

Mennyire lehet gaz ilyenkor kozolni?

Figyelt kérdés
1honapja dolgozom egyszerusitett foglalkoztatassal, es most derult ki hogy terhes vagyok. Mi ugy szamoltuk hogy kb 6hetes lehetek. Nincs probaido nalunk, de kicsit kenyelmetlenul erzem magam hogy nem reg kezdtem itt a munkat, es mar kozlom lassan a helyzetet. 12hetemig varnek vele hogy biztos legyen. Ti hogy cselekednetek?
2017. nov. 22. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerűsített foglalkoztatás az nem "rendes munka", nem fogja őket különösebben meghatni.
2017. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem gáz.

Nem azért jössz el, mert nem feleltél meg, hanem, mert anya leszel.

Gratulálok nektek! :)

2017. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyszerűsített foglalkoztatással tök mindegy mikor mondod meg.Onnantól amikortól nem mész dolgozni,nem jelent be.Egy évben csak 90 napot jelenthet be.Táppénz úgysincs.Se CSED,se GYED.

2017. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták egyszerűsítés foglalkoztatásnál teljesen mindegy. Szezon alatt egyszerűsített bejelentésben dolgoztam, és szeptembertől lettem volna bejelentve, de előbb kiderült, hogy terhes vagyok. Ez rájuk semmilyen hatással nem volt. Februárig dolgoztam és annyi. Se csed, se gyed. Szóval mindegy, hogy mikor mondod el.
2017. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nálam szinte teljesen ugyanez a helyzet, én januárban tervezek szólni, akkor leszek 12 hetes. Remélem a tünetek nem buktatnak le hamarabb. Nem mintha titkolnám, vagy bármi, de még a közeli rokonok sem tudják, hogy mi a szitu. Majd ha túl vagyunk az első genetikai uh-n, akkor jöhet a coming out.

Ne érezd rosszul magad cseppet sem.

2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is januar elso heten toltom a 12hetet. Azert sem merek szolni. Mondjuk ha nem birom mar szolok hogy vegyunk vissza az oraszambol. Ha benne lessz maradok, ha nem, kenytelen leszek otthagyni. :/ mert szilveszterkor hajnalig ott kell lenni, hiaba lennenk ott 3an, az mar 18ora legalabb. Az meg mar ervagas.
2017. nov. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!