Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 védekezés nélküli alkalom,...

2 védekezés nélküli alkalom, de nem lettem terhes. Ti is aggódtatok ilyenkor már?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, hogy már most úgymond aggódom, de eddig két alkalommal volt olyan, hogy nem védekeztünk egyáltalán (külön hónapokban). Lényegtelen, hogy miért nem, miért igen, stb. De nem lettem terhes. Ez még semmit nem jelent az égvilágon, igaz? Mármmint, hogy gondjaink lennének akkor.
2017. nov. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem aggódtunk, mi normálisak vagyunk, tanultunk biológiát is...
2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha 2 alkalom után ez problémát jelezne, akkor az orvosok miért fél-egy év próbálkozás után ajánlják a kivizsgálást? És elhiheted, hogy akik babát akarnak nem havi egyszer vannak együtt.
2017. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
4 evig megszakitassal ,,vedekeztünk". Egyszer sem lettem terhes. Amikor szakitottunk kesöbb kiderült hogy a volt paromnak nem lehet gyereke.
2017. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

2 év megszakítással és 8 hónap minden féle védekezés nélkül. Na ekkor kezdtem megijedni, de aztan ra 1 ciklusra pozit teszteltem.:D

23hkm

2017. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem aggódtam, de én mindkétszer meg is fogantam...(sajnos egyik babó sem maradt velünk)
2017. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tényleg aggódásra ad okot.

Egy védekezés nélküli szex után már másnap pozitív terhességi tesztet kell produkálni...

2017. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!