Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm mára felment és...

Ha a hőm mára felment és tegnap volt erős szurkálás viszont a méhszáj még mindig fent van és nyitott akkor szerintetek volt már ovum?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt egy 20 mm-es domináns tüszőm, azt mondta a doki 1-2 napon belül megreped. Tegnap éreztem nagyon erős szurkálást, ma reggelre fel is ment a hőm, de ahogy reggel nézték a méhszáj még mindig fentebb van és nyitott. Vagy ez lassan húzódik vissza? Hőmet eddig is mértem viszont a méhszájat még csak ebben a hónapban figyeltem először, ezért nem tudom.

2017. nov. 22. 09:41
 1/2 A kérdező kommentje:
A nyák se nyúlós már, inkább krémes, tegnap volt nagyon tojásfehérjéhez hasonló.
2017. nov. 22. 10:02
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ha ilyen gyakran tudsz vizsgálatra járni, miért nem a dokitól kérdezel?


Amúgy a hőből annyi derül ki, volt ovulációd.

2017. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!