Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres elott mennyivel...

Peteeres elott mennyivel nyilik ki a mehszaj?

Figyelt kérdés
Vizsgalgatom magam rendszeresen (persze alapos kezmosas es fertotlenites utan) azt vettem eszre ,hogy a ciklus 12.napjan kinyilik a mehszajam es a 13.napig nyitva van ,a 14.re bezarul . Most akkor ha az elso nyitott napon egyutt vagyunk az jo? Vagy kesobb van az ovulaciom amikor mar bezarul?

2016. okt. 15. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ne nyúlkálj magadba mert csak össze szedsz valami fertőzést! Azért ennyire betegesen ne legyél rá kattanva a baba témára. Nem akartalak megbántani. Ne haragudj. De ez egy kicsit sok amit művelsz.
2016. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miert ? Sokan vizsgaljak magukat peteeres behatarolasa miatt van aki homerozik es van aki nyakot nez . Nekem a homerozes kivitelezhetetlen mert van mar egy gyerekunk es ejjelente tobbszor kelek hozza igy nincs meg az a 6ora alvas egyhuzamban ami fontos a pontos ertekhez
2016. okt. 15. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet ovutesztelni is. Amúgy szerintem bezáródni csak ovu után záródik. De mért nem vagytok inkább igény szerint együtt?
2016. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!