Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek rózsaszín...

Volt valakinek rózsaszín folyása a nem várt előtt 3-4 nappal?

Figyelt kérdés

Vasárnap, max hétfőn kellene megjönnie de ma mire munkából hazaértem a wc-papíron törléskor rózsaszín váladék volt. Azóta is van törléskor. Soha nem jött meg előbb így kizárt, hogy az legyen.

Pozitív a tesztem, most csináltam délután. Éppen folyamatban van egy progeszteron szint eredményem.(ha alacsony természetesen iratok gyógyszert) Van akinek így indult a terhessége és megmaradt?


2017. nov. 22. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat az alacsony progeszterinszint es rozsaszin folyas nem biztato paros, kezdodo veteles volt nalam.
2017. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hogy tudd, az hogy soha nem jott meg igy, nem jelenti, hogy nem is fog. Nekem egesz eletemben osszesen 3 alkalommal jott meg igy. A noi test barkinek barmikor mukodhet mashogy egy adott ciklusban. Mindenesetre rozsaszin folyas az verrel kevert folyas, sok fekves es orvos (bar ha csak ma teszteltel, lehet nem ad progi potlast)
2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, hogy alacsony-e. Holnap remélem kiderül.

Nem tudom :/

2017. nov. 22. 20:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom :)

Biztos van olyan illat amiről valami beugrik mindenkinek.(képletesen) Nekem most 2 dologról azonnal az előző terhességem ugrott be, pedig ezek eszembe sem jutottak 4éve.

2017. nov. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!