Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek túlélte a...

Van olyan akinek túlélte a menszeszt a beágyazódott embrió, vagy nem lehetséges?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Testvérem egyszer menstruált mikor már terhes volt (nem tudta), majd következő hónapban nem jött meg neki, ezért kapott gyógyszert, hogy megjöjjön, nem jött meg, majd csinált egy tesztet, kiderült, hogy 10 hetes terhes:). Kis túlélő a fia:).
2017. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék rá, volt e tünete, emlékszik e rá, hogy a kimaradt mensi melletti volt e valami tünete :)
2017. nov. 24. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ritka, de van, hogy megmarad a menzesz a terhesség alatt, akár végig. Nagynénémnek és a lányának is ez volt, hatodik hónapig simán menstruáltak. Több hasonlóról is hallottam.

Nem vagyok nagy bioszos, így erről az oldaláról nem tudom az indoklást, de létező jelenség. :)

2017. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem volt semmi tünete. Akkor volt a lánybúcsúja és rá egy hétre az esküvője. Szóval azokat is túlélte a kisfia...;)
2017. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1- az tényleg igazi túlélő :)
2017. nov. 25. 06:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez volt az első kimaradt mensim. Számolàs alapján 5 hetes vagyok, uh alapjàn 7 hetes. Tehát lehetséges, hogy már túlélt egy menzeszt a kicsi. :)
2017. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!