Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv mindenkinek lehetséges-e...

Magdi781018 kérdése:

Üdv mindenkinek lehetséges-e az hogy a doki szerint az embrio elhalt a petezsak viszont nőtt? Vagy az is lehet hogy a doki elszámolta a heteket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennél egy másik orvoshoz, mert két különbözö orvos nem téved egyformán.
2016. márc. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

én egy tökéletes minőségű uh-ra rendes szonográfushoz, és nem orvoshoz mennék ezek után, mentem is (Istenhegyi, Maternity)


mentem is. nekünk is nőtt a petezsák, az embrió pedig elhalt, kilökődött magától. de jó érzés volt, hogy nem a borzalmas sztk gépen kell nézni, amiről még az orvos is azt mondta, hogy a méreteket ne vegyem komolyan...

2016. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en a 6. heten voltam uhn akkor azt mondtak 22 mm a petezsak. 8 hetesen elmentem egy maganorvoshoz aki kezzel vizsgalt meg (uhja nemvolt) es ravagta hogy nem hogy nem nott a petezsak kisebb lett, es a terhessegem elhalt.

mikor visszamentem.a korhazba masnap eletem legrosszabb ejszakaja utan, akkor.mondtak h az a masik doki egy barom hogy megcsak annyit sem kerdezett meg hogy milyen hosszuak a ciklusaim mert hogy addigra mar volt szivhang is, embrioval csak epp kiderult hogy 2 hettel kesobb foganhatott. azota 2 eves lesz az en "kis elhalt" petezsakom..

szoval en is azt modnom keressfel egy masik orvost is.

2016. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmmm...nekem azt mondták elhalt, lapos petezsák, méhen kivüli.....7 éves a lányom....
2016. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztaa, miket lehet hallani!
2016. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!