Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nő a hasam! Terhes lennék?

Nő a hasam! Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 2 éve.Sosem maradt ki egy szem sem,nem hánytam,nem volt hasmenésem,nem szedtem mellé más gyógyszert.Október elején létesítettem utoljára szexuális kapcsolatot.Csináltam egy tesztet 2 hete és ma is.Mindkettő negatív lett.Azóta már 2x jelentkezett a megvonásos vérzésem,nem volt kevesebb,ugyanúgy fájt a hasam is.Nő a hasam,pláne este magyobb.Vékony vagyok ,tehát feltűnő.Más tünetem nincs,nem fáj a mellem sem,semmi.

2017. nov. 25. 08:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és tegnap voltam belgyógyásznál,aki azt mondta,hogy puffadok,tuti,hogy laktóz intoleranciám van.Írt fel Lactase tablettát,de semmi nem változott.Pedig tegnap nem ettem semmi tejterméket,mégis nagy a hasam.
2017. nov. 25. 08:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél, akkor pozitív lenne a teszt, egyszerűen csak hízol.
2017. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem maradt ki bogyó, van vérzésed, nincs tüneted, mellesleg a doki közölte, hogy puffadsz...

...akkor lehet, hogy puffadsz?


A gyerek nem olyan, hogy csak este nagyobb, azért gondolkozz már kicsit.

Mellesleg a doki meg idióta, ha a semmire írja fel a gyógyszert. Kérj beutalót gasztroenterológushoz, csináljanak hidrogén kilégzési tesztet.

2017. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj. Ez most ugye napitroll? Mondd, hogy az...
2017. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!