Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap múlva nem várom! Mitől...

8 nap múlva nem várom! Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt voltam rákszűrésen,soha semmilyen panaszom nem volt még utána.Tegnap este viszont egy halvány barna volt lett a fehérneműmön...lehetett a beágyazódástól??Vagy a doki megsérthette a méhszájat?De akkor az vérzett volna,nem?Vagy akkor utána és nem este pöttyözöm?Egy rákszűrés után sem volt meg ilyen.Szép peteérésem volt,ez biztos ugyanis 3.és 20.napi vérvétel tökéletes lett,tojásfeherje nyák stb.Viszont peteérés környékén marhára görcsöltem is...Akcióztunk ám...!Remélem,beágyazódás volt!
2017. nov. 25. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább a vizsgálattól volt. És az, hogy nem szokott lenni vizsgálat után, az semmit nem jelent. Nekem se szokott általában, viszont volt olyan, hogy mégis lett utána egy kis vérzés pontosan úgy, ahogy most te leírtad.

Lehet, hogy most érzékenyebb voltál "odalent" és most lett egy pici vérzés tőle.

2017. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mintavétel során megsérthetett egy kis területet, szerintem. Ahhoz nem kell hogy piros vér jöjjön, ha csak egy kis felsértés történt, lehet mire a bugyidba jutott, meg is száradt. Ezt láttad barna foltnak.


Ne akarj ennyire terhes menni, hogy mindenben azt lásd hogy az lettél. Ez már rágörcsölés.

2017. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Októberben elmúlt egy éve,hogy nem jön a tesó...
2017. nov. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!