Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt egy missed...

Egy hete volt egy missed ab-om, a baba 7 hetes volt (én 40 vagyok). Aki átesett már hasonlón, hogyan alakult utána? Kiderült-e az ok? Mekkora volt a baba, és mennyi idős anya? Mennyi idő múlva próbálkoztak újra, és jött újra össze a baba?

Figyelt kérdés

#Missed-ab.
2017. nov. 27. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Augusztusban volt missed abom, 6+2 napos volt a baba. Hematológiai problémám van (Leiden mutáció) így a 7. héten mentem volna az angiológiára, mert vérhigító injekció kell a terhesség és szülés utáni időszakra. Sajnos nem várta meg a baba hogy szúrhassam magam.

Októbert ki kellett hagyni és most novemberben nem sikerült.

Legközelebb pozi teszttől szúrnom kell magam a biztonság kedvéért.

Októberben töltöttem a 27-et

2017. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen 6 hetes terhesség szakadt meg, nem derült ki miért, második gyerek lett volna. Aztán rá 3 hónapra ismét pozitív teszt, az a baba megszületett és egészséges :)
2017. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

42 évesen 8 hetes terhességet vetéltem el, a baba mérete csak 5 hetes volt.

Az ok nem derült ki, nem fog neked sem, ha nem csináltatsz vizsgálatokat. A szövettani eredményből annyi fog kiderülni, hogy terhes voltál, semmi más.

Én nem mentem utána az okoknak, a negyedik terhességem volt.

Két hónapot kellett kihagynunk, a harmadikban terhes lettem. A baba azóta megszületett, minden rendben.


Nagyon gyakori a koraterhes vetélés. Erre akkor jöttem rá én is, amikor átéltem, és meséltem másoknak. Bizony nagyon sok ismerősöm mondta, hogy neki is volt. Nyilván senki nem veri ezt nagydobra.

2017. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottátok a történeteteket! Ilyenkor jól jönnek a pozitív esetek a kilátásokat illetően. :)

1-es válaszoló! Szorítok, hogy minden rendben legyen, és mielőbb boldog anyuka lehess! :) Ha nem felejted el, meg is oszthatod velem/velünk itt.

2-es és 3-as válaszoló! Örülök, hogy happy ende lett a történet vége. Gyanítom, hogy nem fog kiderülni semmi konkrét, mert már ott elmondták, hogy számtalan oka lehet... Fogadjam el, hogy a "természet bölcs", valamiért így kellett lennie...

Szomorú, hogy sok nőnek kell ezt a veszteséget átélni!

2017. nov. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!