Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem varom, ma delutan...

Holnapra nem varom, ma delutan halvany jol lathato pozi teszt.10percig ervenyes a masodik vonal kb 15 percbe jott ki. szerintetek?

Figyelt kérdés
Terheseg.pozitivteszt.baba.

#Baba.terheseg.pozitivteszt
2017. nov. 27. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha idon tuli akk negativ.
2017. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZorkaT válasza:
Én péntekre nem várom, reggel teszteltem LH teszttel, pozitiv lett, most délután negativ. Melyik szerintetek a mérvadó?
2017. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggeli a tutiii:-) en reggel ujra tesztelek. :-)
2017. nov. 27. 19:53
 4/7 ZorkaT válasza:
Majd ird meg, hogy mi lett :-)
2017. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha időn túl jött ki az negatív. De képeö ha látnánk akkor jobban meg lehetne mondani.
2017. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel re is halvany de tuti pozitiv,ugy h apucinak mar be is jelentettem :-)
2017. nov. 28. 05:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem annak idején Baba volt a dologban. Sőt több mint egy óra után láttam rajta második csíkot és csak valami isteni sugallatra néztem csak meg. (Addigra már egyszer kidobtam. :-) )
2017. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!