Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett ovulációs nyák?

Ez lehetett ovulációs nyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ott kezdeném, hogy három nap múlva kellene a nagy könyv szerint ovulacióm legyen.

Tapasztaltam is ma a tojásos nyákot, viszont orgazmus után. Volt az a fényes nyák ami orgazmus után van a szemérem ajkak körül, viszont utána amikor egy óra múlva vizsgáltam a méhnyakat akkor tapasztaltam azt az igazi tojásos nyákot. Nem volt sok de jól nyújtható volt. Lehetett ez a közelgő ovuláció miatt vagy csak az orgazmus miatt???


2017. nov. 28. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Hüha, na erre biztosan tud neked itt valaki 100 százalékos választ adni, legközelebb vegyél belőle mintát és vizsgáltasd be.
2017. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt írod orgazmus után. De azt nem írtad szex után, vagy magadnak csináltad-e! :D Ha szex után és a párod benned ment el, akkor lehetett sperma is... De a tojásfehérjés nyák megjelenhet napokkal ovu előtt is. Nekem pl most abszolút nem volt, csak krémes meg vizesebb váltva, mégis egyből ö.jött a baba! Előző babánál meg volt tipikus ovus nyák.
2017. nov. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Petting volt.
2017. nov. 29. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!