Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután pozitív Ovuláci...

Tegnap délután pozitív Ovulációs teszt. Ma sok tojásfehérjeszerű nyák. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel még negatív majd délután pozitív ovulációs teszt.Ma reggel ismét negatív de sok a nyúlós nyák.Eddig mindig mikor jelzett a teszt reggel is erős pozitív volt 2 napig.Nemértem most mitörténik.Segitsetek
2017. febr. 6. 10:41
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a tegnap délutáni tesztem.

2017. febr. 6. 10:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre legyetek együtt, remélhetőleg a napokban eddig is voltatok már együtt, hiszen mostanában lesz ovud. Nem kell percre pontosan tudni az idejét. Reggel meg ne ovutesztelj, mert tök fölösleges, délután kell, kb. azonos időben.
2017. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
31.en voltunk együtt meg tegnap :) Most csináltam mégegy tesztet az erősebb mint a tegnapi ugyhogy jó időben vagyunk :)Tegnap együtt voltunk.Mais meg holnap is biztos ami biztos .
2017. febr. 6. 12:57
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mai :)

2017. febr. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!