Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első hónapban nem...

Ha az első hónapban nem sikerült akkor annak ez lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Párom régebben szedett anabolikus szteroidokat és emlékeztető kìrát tartott még oktoberben is.Októberben kezdtünk el foglalkozni a babatémával.Sokat szexeltünk mégse lett baba.Miközbrn én egészséges vagyok és ő is.Lehet olvastam hogy mivel szedte azokat a szereket azért lehet nem volt előző hónap sikeres.Most ha ebben a hónapban próbálkozunk akkor se lesz sikeres.Hisz most már nem szedi.Most leállt kb 2 hete vele.Már a ciklus eleje óta szexelünk.Mensi alatt se álltunk le.
2017. nov. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok oka lehet. Kevesen esnek azonnal teherbe. Én a második hónapban lettem terhes, de a párom exe 2 év alatt esett teherbe. Ez normális, egy menstruációs ciklus alatt 20-30% a teherbeesés esélye.
2017. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom soha nem szedett semmi ilyet, makk egészséges, én szintén.

Mégis tavaly augusztus óta próbálkozunk sikertelenül.

2017. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más .valakik egészségesek es mar évek óta próbálkoznak.valakinek az elsőre sikerül. Nem szabad ràizgulni a témàra.. azis befolyásolja(azt mondják).
2017. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindketten tökéletesen egészségesek vagyunk, semmilyen káros cuccal nem élünk: nem iszunk, nem dohányzunk, nem használunk tudatmódosító és tömegnövelő szereket. Egészségesen étkezünk, kiegyensúlyozott, boldog házasságban élünk.

6 évet vártunk a babára... :)

2017. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még az is normális lenne ha 1 év múlva lennél csak terhes...te meg az első sikereteken hónap után kivagy...


Amúgy honnan tudod hogy mind a ketten egészségesek vagytok? Volt vérkép, kielemezte azt nőgyógyász vagy endo doki? Vagy mire alapozod az egészséget?


Én a helyedben nem problémáznék ezen már az első hónapokban, hanem csak élvezetből spontán együtt lennék az apa jelölttel, ne menj rá a gyerekgyártásra.

Ha meg nem nézettél még hormonokat akkor nézesd meg még most az elején. Ezt tenném a helyedben.

2017. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!