Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik póz kedvez kisfiúnak?

Narancs223 kérdése:

Melyik póz kedvez kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk jó lenne egy kisfiú is, persze a lényeg hogy egészséges legyen csak kíváncsi vahyok tapasztalatokra , lovagló póz jó lehet szerintetek? Köszönöm

2017. nov. 29. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Inkább kutyapóz.

De számottevően igy sem tudjátok befolyásolni, de egy próbát megér. Mi lányt akartunk, misszionárius pózban ovuláció előtt 2-3 nappal is kisfiú lett. Bár még igy is azt mondom szerintem az ovura időzités többet számit mint a póz.

2017. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt ember komolyan azt hiszi, a gyerek neme múlik a pózon? Hát milyen pokoli butának kell ehhez lenni, már bocsánat?! Nem szoktam ilyet írni de annyira elszomorít hogy ilyen mértékű tudatlansággal vállalnak emberek gyermeket.
2017. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam és cikkből vettem s kérdést mivel a behatolás mélysége: hamarabb érnek a spermiumok a méhnyakhoz (fiú katonák gyorsak (hamarabb elpusztulnak), lányok lassabbak de tovább élnek , nem én találtam ki és köszi hogy lehülyéztél... nem vagyok tudatlan és igen van gyerekem aki ügyes okos és foglalkozom vele nem alpári módon lesz...m és csak szülöm világba a gyerekeket ,kikérem magamnak hogy ilyet írj rólam!
2017. nov. 29. 21:41
 4/12 A kérdező kommentje:
1/ köszi
2017. nov. 29. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
En ugy tudom hogy 75%ra novelheto ha lugositod a huvelyed irrigalassal. Czeizel Endre mondta. En ebben a poz dologban nem hiszek de szerintem a kutyapoz a legmelyebb, ami az altalad irtak szerint kedvezhet a fiuknak. Ja igen es az idozites :) De gondolom tudod h peteeres napjan van a legnagyobb esely. Majd kerlek ha megfogan a babad, ird meg hogy bevalt e a modszer es fiu lett e mi is ezzel a modszerrel keszuljnk fiura kislany utan.
2017. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rendben megírom, igazából olvastam már hogy valakinek bejött de pl sógórnőm kislányt akart fiú után és mensi letelte után voltak együtt (fiú lett megint) hát kíváncsi leszek 🙂
2017. nov. 29. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmifele pozzal. Abszolut nem ezen mulik.
2017. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Az higy milyen nemű lesz az nem a pózokon múlik. Akkor mindenki így csinálna. Nem lenne kérdéses a baba neme.
2017. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A nemet nem tudod befolyásolni pózókkal étrendel . Szokták mondani hogy peteérés előtt lány az esélyes Peteéréskor és azután fiú mert a "fiú " Y-kromoszómájú hímivarsejt gyorsabb mint a "lány" X-koromoszómájú hímivarsejt.

De ehhez tudnod kell a termékeny napjaidat pontosan.

De ugye kivétel erősíti a szabályt.

Barátnőmék Peteérés előtt voltak együtt mégis Fiúk lett

Mi Peteérés után.

Lányunk van.

2017. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak kíváncsi voltam! Az lesz aminek lennie kell 🙂...
2017. nov. 30. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!