Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőleesés idő előtt?

Dittte kérdése:

Hőleesés idő előtt?

Figyelt kérdés
Nem mértem a ciklus elejétől a hőm, mert elég hosszú 26-31 nap közötti ciklusaim vannak. A héten nekiálltam, mert az ovulációt erre a hétre gondolom. Kedden reggel 36,1 volt a hőm, ami elég alacsony, mert mindig 36,3 mérek ovuláció előtt. Aznap este meg is jelent a nyákom is. Gondoltam, hogy ez egy rövid ciklus lesz vagy valamit rosszul mértem. Tegnap újra 36,3 volt a hőm, de a nyákom továbbra is megmaradt. Ma reggel már 36,6 volt a hőm és a nyákom extra nyúlós. Ma reggel voltak ovus görcseim is. A kérdésem, szerintetek mikor lehet ovulációm? Utolsó mensim november 17-én volt. Ma még jó? Vagy lekéstük? Persze hétfőn és kedden is együtt voltunk, de tartok tőle, hogy lecsúsztunk róla újfent.

2017. nov. 30. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csináld rendesen a hőgörbét, minden nap, vagy sehogy, mert hülyeségre alapozól így
2017. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!