Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 nap ovu után. Holnapra...

14 nap ovu után. Holnapra várom de gorcsolgetes van már egy hete. Két napja nagyon nagyot hirtelen beleszurt a jobb oldalon petefészek fölött. Szerintetek még van esélyem babára?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet ebből megmondani. Ha nem jön meg 2-3 nap múlva sem, akkor tesztelj. Akkor már biztos kimutatja.
2017. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs :/
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt szokott így szurkálni, elég erősen, de kinek hogy. Ha meg egy hete görcsölget, akkor ott inkább távozni akar valami mint megmaradni (nyálkahártya). De remélem tévedek és nem vészmadárkodni akartam. Majd írd meg a teszt eredményét.
2017. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!