Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogyha már szültem...

Igaz, hogyha már szültem akkor könnyebben fog sikerülni a tesó?

Figyelt kérdés
1 éve szültem (semmilyen beavatkozást nem kellett végezni) és néhány hónap múlva belekezdünk a tesóprojketbe. Az első babánk 2. próbálkozós hónapban sikerült.

2017. dec. 2. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1. honapban sikerult a gyerekem, kb. 8 honapja johetne a teso, de meg ciklusom sincs (szoptatok).
2017. dec. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult, de ismerek olyat aki 1, 5 eve kuzd a kicsiert...
2017. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű.
2017. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elso gyerek 6 ev alatt jott ossze, masodik 6 honap alatt!;)
2017. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég változó lehet. Nekem mindhárom babám elsőre sikerült, de éveket vártunk közöttük.
2017. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Akiknek nem sikerül/t hamar a Tesó azoknak a szülés hogy alakult? Minden rendben volt?
2017. dec. 5. 08:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit ertesz a minden rendben alatt? Huvelyi uton szuletett, inditas nelkul, de termeszetesnek eppen nem mondanam...(Kristeller manover, oxitocinos rasegites, gatmetszes).
2017. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az erdekel, hogy orvosilag indokolt volt-e varni, nem, mar a6 hetes kontrollon mondta, hogy barmikor vallalhatok ujra (megkerdeztem, hogy 6-8 honap mulva belevaghatunk-e ujra).
2017. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem úgy alakult, hogy nem kaptam semmilyen infúziót, magától folyt el a magzatvíz, nem vágtak és nem repedtem, minden ment a maga útján. Nem, nem orvosilag gondolom, azt tudom, hanem tapasztalatokra vagyok kíváncsi:).
2017. dec. 5. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:

8 honap utan estem teherbe. De a teso igen csak varat magara :(

3 eves a lanyom tobb mint 1 eve probaljozunk. Par vizsgalat mar meg volt. :( most varunk januarig. Ha nm jon a baba jon a kov vizsgalat :(

2017. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!