Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy sikertelen hónap....

Megint egy sikertelen hónap. Vajon mikor fog sikerülni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most erre őszintén választ vársz, vagy csak azt akarod hogy egy idegen a gépen keresztül pátyolgassa a lelked?

Mert erre nincs válasz, hogy is tudná rá bárki válaszolni??

2017. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag függ attól, hogy mióta próbálkoztok, ha ez volt az első hónap akkor kisebb a valószínűsége, hogy a következőben összejön, mint mondjuk 5 hónap múlva. De persze ezek csak valószínűségek, bármikor összejöhet, nem lehet tudni.
2017. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve próbálkozunk. És most cisztam is van
2017. szept. 3. 15:54
 4/12 A kérdező kommentje:
És ami a poén most találtam munkát.
2017. szept. 3. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 éve szeretnénk babát. Több vetélés és egy méhen kívüli terhesség az eredmény. Szted ki fogja tudni mikor sikerül? Nem mi az biztos. Mi is azt hittük pikkpakk jönni fog. Nem nyert...
2017. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnalom. :( Mi most tartunk a 8. honapnal.

En a helyedben mostmar elmennek orvoshoz. Nekem is hamarosan az jon.

2017. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azért tudom hogy cisztám van. Állítólag velem minden rendben. A férjem most megy donor vizsgálatra
2017. szept. 3. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha cisztád van, sajnos veled nincs minden rendben. Nekem is az volt, januárban műtöttek, júniusban voltam megint, akkor kiderült, hogy kiújult.


Nem szabad feladni, próbáld meg az aviva tornát, elvileg az csodákra képes.

2017. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen, igaza van az előttem válaszolónak !


Ha CISZTAd van akkor nincs veled rendben minden !

Sajnos ! Egyeztess a dokiddal hogyan tovabb !

Csinaltasson hormonsort nalad !

Lehet PCO ... Azt viszont kezeletlenul nem lehet hagyni foleg ha babát akarsz ! Nagy a vetélés aranya a PCO-s betegeknél !


Tudom sajnos nalam is ez volt /van !

7 eve vártunk mar a babára mire sikerult ... Előtte ket vetélés !

Mostmar 28 hetes vagyok ... De meg igy Isvan bennem para ... Hogy minden rendben legyen !


Egyszóval ... Ne hagyd magad ! Mert a ciszta 70% ban (lehet tobb) PCO-t jelent ... Ami egy olyan betegség amit kezelni kell .... Életmódváltással , gyógyszerrel es mozgással !

2017. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen donor vizsgálatra megy a férjed?

A leletre mit írt a doki?

A pco estén hormon sor kell,hogy igazolva legyen.De ha cisztád van valami nem stimmel.Bár egy vizsgálat nem elég.

2017. szept. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!