Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ebből baba lesz?

Lehetséges, hogy ebből baba lesz?

Figyelt kérdés
Utolsó menszim november 11-én volt, tegnap fájdogált, szúrkált a hasam, és ahogy néztem mostanra esne a beágyazódás. Tudom ebből semmit nem lehet megállapítani, de ez az első próbálkozós hónap és kicsit hihetetlen számomra, hogy már is sikerült.
2017. dec. 2. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Akkor 25-e körül volt a peteérésed,nem?Még attól kezdve 2 hét a beágyazódás ideje.

De lehet,hogy rosszul számolom.

2017. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Ha 28 akkor kb 25-én volt tüszőrepedésed. Elvileg abból még nem érezhetsz semmit, de nekünk is elsőre sikerült és már nemvárt előtt 1 héttel éreztem, hogy más az, amit érzek, mint korábban és sikerült tényleg. Nekem a hasszurkálás kezdete után 10 nappal lett pozitív a tesztem:).
2017. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

7-10 napra van 1. A 2 hét màr a mensi ideje lenne.

Simán lehet attól is...de ne vonj le messzemenő következtetéseket



Számomra ijesztô, hogy valaki az első hónapjában ennyire rágörcsöl a témára (nem csak rád értem kérdező, hanem a ez nagyon gyakori)

Sztem én az első hónapban nahyon meglepődtem, volna szimplán.. Semmi hasfájdogálás figyelése stb, de talán én vagyok rosszul bekötve.


A mensid várható első napján tesztelj, hamarabb ne isegesítsd magas negatív vagy alig látható csíkokkal

2017. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!