Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges e h baba legyen ebből?

Lehetseges e h baba legyen ebből?

Figyelt kérdés
Már egy pár honapja próbálkozunk párommal egy baba osszehozasan! Peteeresem volt 9.en de mi csak 3-5-7ei napokon tudtunk együtt lenni! Nekem ez a peteeres előtti egy hét így ment el h gorcsolt már a hasam, folyamatosan tojasfeherlyes és vizes folyas váltotta egymást! Sőt meg a derekam is begorcsolt! Igyekszem türelmesen kivárni a nemvartat, aztán majd meglátjuk! Csak felek egy újabb csalodastol! Tudom meg túl korai az izgalom és az elkenodes... de sajnos a legtöbben ilyenek vagyunk. A válaszokat köszönöm előre is!

2017. nov. 10. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze van esély a teherbe esésre.

Azzal tudod növelni picit az esélyeket, ha ovuláció napján is sikerül együtt lenni.

2017. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a kerdesed ereztem hogy nagyon el vagy keseredve. :(

De hogy a kerdesedre is valaszoljak: a sperma par napig eletben marad a noben meg allitolag van spontan peteeres is (amit az orgazmus is kivalhat????). A folyas jelenthet barmit .. a gorcs meg szinten. Tul korai lenne barmit mondani meg :) nem akarlak vakitani. Nekem nem tunsz terhesnek. Miota probalkoztok? Probald ki a cickafarkfu teat! Kicsit megsurgeti a babat 😊

2017. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat csak 3-4 honapja! Igyekszem, persze, tudod mindent megtenni, de van néha olyan érzésem h nem olyan könnyű mint ahogyan azt mondjak! Legalább is nekünk a párommal! Pozitivan próbálok a dolgokhoz állni! :) minden hónappal kicsit talán többet tudok majd magamból!

Köszönöm a kommenteket!

2017. nov. 11. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!