Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sosem volt pontos a ciklusom,...

Sosem volt pontos a ciklusom, de vezetem a telefonom, egy alkalmazással.5 napja késik és az ezt megelőző 3 hónapban mindig akkor jött meg mikor a telefonom szerint is meg kellett hogy jöjjön. Szeretnék babát, úgyhogy örülnék neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Evés utáni enyhe hányinger/émelygés,majd hirtelen üresnek érzem a gyomrom. Menzesz szerű görcsök amik az első napon nagyon erősek voltak mára már szinte semmit sem érzek.A nemvárt napján 2 hatalmas és durva éles szúrást éreztem az alhasamban. Menzesz előtt mindig fáj a mellem, most nem volt ilyen.Sok szűrő fájdalom az elmúlt napokban, nem is lehet a menzesz jövetelét jelző görcsökkel összehasonlítani mert ez szúrás az meg valahogy másmilyen fájdalom. És néha szúrnak a petefészkeim is hol egyik, hol másik oldalt.(még nem csináltam tesztet)

#teherbeeséstünetek
2017. dec. 2. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi honnan a fészkes fenéből tudjuk, ha nem csinálsz tesztet? 5 napos késésnél már délutáni pisiből is le fog ugrani a 2. csík, ha terhes vagy. a terhesség elején annyira semmit mondó tünetek vannak, hogy 100 másik dologra is rá lehet fogni.
2017. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Igaza van az első hozzászolónak. Csinálj egy tesztet abból minden kiderül
2017. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 23-án voltam nőgyógyásznál, és azt mondta, hogy egyenlőre menzesz szerű állapotra hajaz a dolog,de hozzátette, hogy még lehet ebből bármi, de azt mondta hogy jelenleg ezt látja.
2017. dec. 2. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Teszt.. Nem vagyunk jósok..


Minden hónapban voltak tüneteim.. Persze amikor terhes lettem semmi... Csak nem jött meg..

2017. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, és negatív lett így gondoltam álomba bőgöm magam. Miután felkeltem halványan ott volt rajta még egy csík.(kikukáztam) Nem tudom, hogy időn túl jött-e ki, mert idő előtt kidobtam a kukába. X-epil 2db-os teszt volt.
2017. dec. 2. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2017. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet!!!! Hajrá! Szorítok!
2017. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2 nap múlva reggeliből meglesz:) És köszönöm!
2017. dec. 2. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Írd majd meg mi lett az eredmény 😊
2017. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Drukkolunk!!!!
2017. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!