Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom van...

Androidos telefonom van (Samsung), és ott Play Áruház van. Pár barátnőmnek is Android van a telefonján, és ők le tudták tölteni a Minion Rusht míg én már nem. És nem csak ezzel az alkalmazással van így. Nem tudom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

A Play Áruház a rossz, vagy a telefon?

A telefonom egyébként nem is olyan régi, egy fél éves, és már ugye lassul, egyre többször kapcsol ki csak úgy magától, és nem tudom miért.


Kérlek, hogy aki tud valamilyen okot, értelmesen válaszoljon, köszi.



2015. jún. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen telod van konkretan? Egy also-kategorias telonal nem elkepzelhetetlen peldaul, hogy gyenge legyen a hardver a jatekhoz. Ha kozep vagy felso kategorias, akkor pedig van-e elegendo tarhelyed? Hirtelen ennyi otletem van.
2015. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőidnek valószínűleg más gyártmányú a telefonja, mint a tied. Az is számít, mennyi hely van a telefonod memóriájában.
2015. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Trend Plus.

Az egyik barátnőmé Huawei, a másik barátnőmé pedig ugyanúgy samsung. És van elég tárhelyem.

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2015. jún. 10. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A play aruhaz nem lehet rossz termeszetesen.

A telefonod sem(feltetlenul) rossz, csak mivel regebbi ES az android verzioja is regebbi(ez a fontos elsosorban, nem a telefon markaja), igy te nem tudod letolteni azt a jatekot. Sok jatek van, ami csak egy bizonyos verzio folott toltheto le(pl 4.4 agy a folottire).

Problema lehet meg ha a ram tele van. Ez a telefon belso memoriaja. Itt helyezkednek el es dolgoznak az aktualisan mukodo programok. Ha az alkalmazasokat leallitod, a szemetet kitakaritod (pl cleanmasterral) hely szabadulhat fel. Nezd meg, hogy alapertelmezve hova tolti le az alkalmazasokat a telefon, mert hiaba van a memoriakartyadon tiz giga szabad hely, ha a telefonmemoriaba akarja tolteni, ahol csak nehany tiz mb van.

2015. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!