Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kb. hat napja voltunk együtt a barátommal. Én a szüzességemet vele vesztettem el. Nagyon vigyázott rám . Viszont az utóbbi incidens engem és a barátomat is nagyon megrémisztett. Lefeküdtünk , viszont annyi különbséggel, hogy előjáték nélkül. Akkor már többször lefeküdtem vele. Nem fájt először viszont most borzasztóan. Szóltam neki, és egyből abba is hagyta. Óvszerrel védekeztünk, és mikor kihúzta, a gumi legeslegvege bennem maradt. Ő nagyon féltett hogy miert fajhatott nekem most így a szex. ugyan abban a pózban maradtam ő mellem feküdt es beszelgettunk 1-2percig es utanna észrevette hogy nincs rajta a gumi. Nagyon kétségbeestem míg ő próbálta kimutatni a higgadtságát.. én egyből elsírtam magam majd ő átölelt szepen lassan ledőltetett az ágyra szét nyitotta a lábam es kivette.. utanna átölelt, letörölte a könnyeimet es mondta hogy nem lehet baj hiszen el sem élvezett es a guminak csak a legeslegvege maradt bennem(ugye ugy csúszott le rola mikor kivette a peniszet). Kicsit megnyugodtam de azert aznap este nem sokat aludtam.. ő mindig tudatja velem, hogy nincs para de nekem azért azóta görcsben van a gyomrom.(tudni kell hogy mindig fogja a gumi szélét a baleset elkerülése érdekében, de most olyan pózban voltunk hogy nem vette eszre) Válaszokat előre köszönöm!!!!

2017. dec. 3. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú kérdésre rövid válsz: nem.
2017. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

"én egyből elsírtam magam majd ő átölelt szepen lassan ledőltetett az ágyra szét nyitotta a lábam es kivette.. utanna átölelt, letörölte a könnyeimet es mondta hogy nem lehet baj "

Ez most szappanopera? Senkit nem érdekel.

2017. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
elsírtam magam, átölelt... blöe. Lehetne a lényegre szorítkozni? A kutyát nem érdekli a mese.
2017. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz terhes.

Egész biztos,hogy csak 2-szer ölelt át?

2017. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem
2017. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Tök mind1 a körítés. Folyt beléd cucc vagy sem? Ez a lényeg...
2017. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez komoly? Melyik sorozatban volt ilyen jelenet? 😂😂😂
2017. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Gyere le jóisten :D
2017. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Nyugodj meg ismerősömék 5 éve gumi nélkül szexelnek nem védekeznek semmivel nem hisznek az előváladékban nem lett még terhes semmi baj nyugodj meg ti legalább használtatok gumit:) üzenem az utálkozóknak menjenek már programot keresni maguknak és ne töltsék itt az időt gyk-n!

16L

2017. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2017. dec. 4. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!