Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhességnél 1 hete...

5 hetes terhességnél 1 hete sötétbarna szinü alvadt vér válik le. Mi okozhatja, esetleg vetélés? Dokinál voltam, de Ő azt mondja várjak 2 hetet. Mit tegyek? Meddig tarthat? A stressz is befolyásolja?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cserélj dokit!!

Ilyet nem mondhat,hogy várj 2 hetet!!

Sürgősen menj másik orvoshoz,ha nem szeretnéd,hogy valami bajotok legyen!!

2008. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak,válts gyorsan dokit.És ne várj semennyit,menj minél hamarabb.A vérzés semmiképp nem normális jelenség.Meg sem nézett uh-n?

De ne idegeskedj,az csak árt.

Nemrég megvárták a barátnőmmel is,hogy elvetéljen.Pedig,ha odafigyelnek előfordulhat,hogy segíthetnek,hogy megmaradjon a baba.Ő is időben ment pedig dokihoz.


Sok szerencsét,jó egészséget

2008. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az orvosnak orvosra van szüksége!!!!!

Ha már megállapították a terhességet és van egy ilyen probléma, akkor felelősség teljes orvos ilyet nem mond, hogy várj 2 hetet. Mégis mire várj, azt nem mondta? Ebből még komoly fertőzés is lehet és maradandó baj is. Szerintem is keress egy hozzáértő orvost!

2008. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!