Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap elott volt nyulos a...

Tegnap elott volt nyulos a nyak utoljara azota szaraz vagyok es ma gorcsol a jobb petefeszkem. Szerintetek ma jo az idozites? Voltunk egyutt tegnapelott es az elott is ket nappal.

Figyelt kérdés

Ez a 4.probalkozos honap. 20.cn. vagyok, 30-36nap volt a ciklusom az elmult idoben.


Koszonom a valaszt!



2017. dec. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan a neten kérdezed, mikor dugjatok a férjeddel?

Ezekből a görcsös akarásokból nem szokott hamar baba lenni.


Szexeljetek 2-3 naponta ahogy jól esik és ne vadidegen nők véleményének bevonásával. Sokkal hamarabb révbe érsz! Komolyan!

2017. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Csak akkor fogtok szexelni, ha mi azt mondjuk, hogy jó az időzítés?


Azért legyetek együtt, mert szeretnétek...

😕


Egyébként, ha tegnap volt ovud, akkor a tegnap előtti is betalálhatod../ nekem így volt, ovukor eljuaztam, de előtte még együtt voltunk egy nappal.. És terhes lettem, előtte való hónapokban 2-3 naponta együtt voltunk, ovu körül is ebből kifolyólag, hónapokig nem jött össze.../

2017. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Irtam h 2 naponta vagyunk egyutt,es nem csak ilyenkor,de azt gondoltam van aki tapasztaltabb pl lh teszteles miatt es tudja hogy kb a nyak es a gorcs korul mikor van peteeres.


Kosz a leszologatast,franko tanacs amit adtal ;)

2017. dec. 3. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél többet nem lehet írni mindenkinél más. Nekem egyszerre szúrkál azzal amikor a nyák jó..

25 napos ciklussala 11. Napon van mindig...


Nem látunk veléd..

Ha 2 naponta együtt vagytok akkor ugye nem értettem a kérdést, nincs olyan, hogy nem vagytok együtt amikor "kell" hiszen 72 h életképesek a spermiumok


Tapasztalat, hogy a rágörcsölés gátolja a teherbeesést.

Lásd : elutaztam ovukor, tehát abban a hónapban maximàlissn elengedtem a rémát... Mègis akkor jött összr.


Egyébkènt egyszerűen fusztrálóak nekem ezek a konkrét szexuális életre vonarkozó kérdések, hogy idegenek fejtegetik jókor-e

unokatesóm csak mensi 3. Napján tudott teherbbeesni.. Nem egy gyakori eset, tuti innen nem javasolnád.. Pedig 3 at hoztak így össze

Minden nő teste más.


Plusz a fő kérdés, h. Az apajelölt is rendben van-e


2.

2017. dec. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem pl.ovu előtt 4-5 nappal van nyák. A + teszt ztan 2 nappal esik le a hőn. És még utána van hogy csak 2 nap múlva reped. Szval. Mindenki más. 4 éve figyelem magam. Meg az orvosok is. Már meg tanultam hogy működik a szervezetem. És pl.nekem csak akkor fájnak égnek a cicik ha még volt a repedés.
2017. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,foleg annak aki tenyleg segitseget adott a sajat ciklus alapjan :)


Igazabol tenyleg a tapasztalatok erdekelnek higy kinel hogyan szokott ez a ket dolog osszefuggeni. (Nyak es ovu fajdalom)

2017. dec. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!