Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy a memstruáció előtt kb.1 héttel enyhe barnázás volt?!

Figyelt kérdés
November 30-ÁN kellett volna megjönni ( de hála még nem jelentkezett: babát szeretnénk). A nem várt nap körül fehér folyásom volt. ( nem volt szaga és nem volt égő érzés )Ekkor még a derekamba is nyilaló érzést éreztem de csak néha, és a hasamalja és a perefészkemnél szúró érzést éreztem. Szerintetek mi lehet ez? Talàn kis baba?

#terhesség #Talàn
2017. dec. 4. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán teszt?
2017. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet. Így senki nem tud mondani semmi használhatót.

Lehet baba is a dologban, de az is lehet, hogy szimplán csak meg fog jönni.

2017. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ommmmm......2 esély van. Vagy baba vagy mensi. De nekem a fejer folyás baba gyanús. Csinálj egy tesztet. Várom az eredményt.🤗
2017. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szombaton csináltam egy tesztet( medi-lab ) sajnos az negatív volt .... Nagyon szeretnénk màr babát 1 éve próbálkozunk és sajnos mindig sikertelenül. Nagyon jo lenne ha végre lenne egy picurka. Szerintetek mikor teszteljek megint? Talán varjak még pár napot?
2017. dec. 5. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nekem sajnos megjött. Neked nagyon drukkolok!
2017. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindig megjött előtte kb 1 héttel fájtak a melleim. Mostanában iszonyatos jó étvágyam lett. Eddig nem nagyon ettem vagy csak keveset ( napi max 3x) mostanság meg 5x legalabb. Jól esik néha kis édesség vagy gyümölcs... Anno PCOS-t diagnosztizált a dokim ... Azt mondta h ezek a cisztàk felszivodhatnak maguktól ezért nem is kaptam rá semmiféle kezelést. Azt mondta ettől lehetek terhes csak persze nehezebb dolgunk lesz.mikor a cisztàk megvoltak akkor 2 hetente jött meg :( de most régóta semmi ( aminek örülök ) tesztelni jo lenne már de nagyon felek h - lesz.. Szép karácsonyi ajándék lenne egy kis pocaklakó
2017. dec. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!