Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha nem terhes...

Szerintetek, ha nem terhes vagyok akkor mi a bajom? A menstuációm egy héttel elöbb jött meg, bőséges vér, de furcsa volt, több órás szünetekkel,5 nap után pár napos enyhe barnázás.

Figyelt kérdés
Utolsó rendes menzim 13àn volt,3án jött a mostani aminek 10én kellett volna megjönnie.Nőgyógyász 8.-án sem talált semmit az ultrahangon csak a méh mögött felgyülemlet vért.Azóta egyfolytában szédülök,hasam felpuffadva,állandóan pisilnem kell.Mivel megjött,igy a terhesség kizárva,de akkor miért produkálok terhes tüneteket?
2017. jún. 13. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ha a nőgyógyász nem tudja vizsgálat után, akkor mi anélkül meg tudjuk mondani?!


Egyébként szerintem semmi, van, hogy nem rendes időben jön meg. Ez egyszer(-kétszer) nem probléma, akkor van baj, ha gyakran előfordul, és akkor vissza is kell menni a dokihoz.

A többi tüneted meg egy csomó mindentől lehet, a szédüléssel menj el a háziorvoshoz, csináltass vérképet és mérjen vérnyomást.

2017. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad meg hogy védekezés nélkül szexeltél e? Mikor vokt az aktus és hány naposak a ciklusaid
2017. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A méh mögött felgyülemlett vérre mit mondott?
2017. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon is volt szexualis kontaktom a parommal egész hónapban.A nőgyógyász a felgyülemlett vérre semmit sem mondott csak kijelentette,hogy ez van.A masodik tesztet is ö csinalta 2 nappal a rendes menstracio megjöttenek az idöpontja elött.A ciklusom 28 napos szokott lenni.
2017. jún. 13. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A méh MÖGÖTT van vér? Vagyis a hasüregben? Én nem küldött tovább vizsgálatokra? Belgyógyászat, sebészet, tudomisén (ne vagyok orvos). Sürgősen keress valami másik orvost. Nem hangzik túl jól az egész. Utálom az orvosokat, de ezzel már kórházban lennék, nem itt írogatnék.
2017. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fajdalmam nincs szoval nem gobdoltam ra hogy masik orcost keressek fel,de megteszem.Köszi a tippet.
2017. jún. 13. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig az embernek normális esezben nincs a hasüregében vér. Lehet belsővérzés ezért szédűlsz meg vagy rosszul valakinek nem fáj csak egyszer nyekk
2017. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!