Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei lehetnek a...

Milyen tünetei lehetnek a beágyazódásnak? És a testhő hogy alakul eközben?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja biztosan mikor volt a beágyazódása, kérem válaszoljon, hogy mit érzett? És a testhő az olyankor leesik, vagy inkább felmegy?
2008. okt. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretném tudni a választ!
2008. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás egyik jele lehet az egy-két napig tartó barnázás, kb egy héttel a pé után.

A hőmérséklet leeshet szintén egy-két napra, de ez nem mindenkinél van így. Esetleg érezhettek hasszurkát,

amit sokan ennek tulajdonítanak, valójában ez nem tipikus tünet. A hőre visszatérve, még lehet trifázisos a

hőgörbéd, ami azt jelenti, hogy pé után megemelkedik a hő, aztán kb egy hét múlva újra van egy

emelkedés(ami a beágyazódás kezdetének idejére esik) és ezen az emelkedett szinten marad. Ez 95%-ban terhességet jelent.

Nagyjából ennyi.

2008. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor ha a beágyazódás tart, elvileg a hő magasabb mint a ciklus első felében volt? És érezhet valaki nagyfokú fáradságot, rendesen alszok minden éjjel, időben is lefekszem mégis ha napközben bárhol letenném a fejem már aludnék is!
2008. okt. 24. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En tegnap este teszteltem pozitivat, a mensit pedig most vasarnapra nem varom, tehat nekem mensi elott 3nappal a 25. ciklusnapon ESTI pisibol mutatta ki a teszt a terhesseget!!!


Szoval mivel ebben a honapban csak egyszer voltunk egyutt, epp PE-kor, igy napra pontosan tudom hogy okt. 11-en fogant a baba. Nekem mar 3-4 nappal akciot kovetoen szinte minden nap volt enyhe mensis erzesem, mar neha az agyamra ment. Nem fajt, csak kellemetlen volt. Na meg sok kremes/vizes feheres folyas. Egyedul ma jott vmi rozsaszines, remelem nem megy el a baba... :( Szoval en csak ennyit tudtam neked hozzaszolni, mert en csak ennyit ereztem. A melleim csak nagyon picit voltak erzekenyek ,meg most se tulsagosan, tenyleg csak egy picit. Nagyjabol ennyi.

2008. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást! Gratula a babihoz, vigyázz rá nagyon! Én is ezt érzem tegnap óta, az együttlét utáni 6. napom volt tegnap. Mivel mióta abbahagytam a tabit, nagyon össze vissza a ciklusom, meg köztivérzés, stb. , tegnap is többször mondtam is, hogy na most irány a wc, mert már megint megjött, de nem akor amikor kellett volna. De nem, csak az érzés, meg nekem is ilyen fehér és sok folyásom van. Viszont nem barna, pedig azt írták, hogy beágyazódás alatt inkább barna. Na mindegy, hát nem tudom, reménykedek.
2008. okt. 24. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Koszi, megprobalok vigyazni! :D Ne keseredj el, mindenkinel masak a tunetek! Figyelj itt vagyok en elo pelda, frissen, hisz en is csak tegnap teszteltem, nekem semmi barnazasom nem volt beagyazodas ideje alatt! Es latod akcio utan 12-13 nappal ki is mutatta a teszt! Es nem en kepzeltem oda a csikot, bar nyilvan nem olyan sotet a tesztcsik mint a kontroll csik, de siman latni szabad szemmel mindenfele erolkodes vagy odakepzeles nelkul. Ugy mondhatnam, hogy fele olyan sotet, mint a kontrollcsik. Azert majd csinalok vasarnap vagy hetfon masik tesztet, csak hogy lassam, hogy erosodott a csik, akkor megnyugszom, hogy minden oke...
2008. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg az lemaradt, hogy nekem is minden nap van ez a mindjart megjon erzes es felek, hogy majd elkezdek verezni. :( Mult honapban 26.napon jott meg, elotte honapokig 27-28volt, nyar elejen volt ketszer egymas utani honapban 30napra jott meg, ezert lepodtem meg mult honapban hogy kb. 2nappal hamarabb jott. Szoval most is inkabb vasarnapra, a 28.napra szamoltam a mensi varhato idejet, de ha a mult havihoz hasonlitom, akkor ma nem kellene megjonnie. Jajj, felek azert, mert fel is ut, le is ut, nem akarom nagyon beleelni magam.
2008. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mintha hőemelkedésem lenne meg tegnap este krémes szerű folyásom volt nekem is :) De ellőtte már jelentkezett mellfájás kívánosság furi szájíz fáradtság...nagyon Boldog lennék ha baba lenne a dologban de még nem merem magam elbízni..Lassan veszek tesztet. Sok Sikert mindenkinek a babákhoz!
2008. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én a múlt hónapban voltam így mint most te, szinte biztosra vettem a babát, keserű szájíz, hányinger, krémes folyás, minden ami kel és 6 nap késéssel megjött. Ja ésa hőm is magas volt. 37 körül. Szóval én már nagyon félek, mert a múlt hónapban nagyon durván játszott velem a szervezetem és nagyon nagyot csalódtam. De kívánom hogy neked baba legyen! Meg mindenkinek aki babát szeretne!
2008. okt. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!