Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOSt állapított meg az egyik...

PCOSt állapított meg az egyik orvos, elmentem egy másikhoz hogy biztos-e a dolog, ő azt mondta mindkét petefészkem rendben. Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Hüvelyi UH-t csinált mindkettő. Nem vagyok túlsúlyos, 28 naposak a ciklusaim, se pattanás, se hajhullás. Ja és azért lenne fontos tudnom mert gyereket szeretnénk (már van egy).

2017. dec. 8. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Úgy tudom, hogy a nem cisztás petefészek nem zárja ki a pcost.

Az is lehet hogy IR-ed van.

Milyen orvosnál voltál?

Ezzel jó lenne endokrinológushoz menni aki néz egy vérképet.

2017. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyásznál, 4 nap különbséggel. Az első szerint tiszta cisztás mindkét petefészkem, a másik szerint teljesen normálisak. Felszívódhatnak ilyen hamar a ciszták???
2017. dec. 8. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Pcos-t hüvelyi uh -val nem diagnosztizálhat! Én is beleestem ebbe,a 2. doki nyugtatott meg. Ha bizonytalan vagy, ENDOKRINOLÓGUShoz menj!! De valószínűleg nincs semmi baj,a félérett tüszőket láthatta az 1. orvos.
2017. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nővérem se volt pattanásos, nem hullott a haja, nem kövér, nem szőrös, nincs IR-je és nem volt cisztás egyik petefészke sem és mégis PCOS-e van. Ez persze nem azt jelenti, hogy Te is az van, de ahogyan a többiek is írtál UH-val ezt nem lehet megállapítani.
2017. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinél más tünetekdt pfodukál, menj el 3.4. orvoshoz ha kell , én már 4.éve járok dokikhoz . Nekem eddig erre a témára mind azt mondta hogy rendszeres ellenőrzés mellett leget próbálkozni , ha természetesen nem megy írnak fel clostit hogy legyen peteérés rendesen .
2017. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mi a probléma a váaszommal?
2017. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És az enyémmel? Valaki pontozgat,ennyi öröme legyen az életben!
2017. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gázok. Ha tényleg ez az öröme, akkor örülök, hogy örömet tudtam szerezni azzal, hogy le tudta pontozni a válaszom🤣.
2017. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam le!
2017. dec. 16. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!