Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos baba újra eszik...

9,5 hónapos baba újra eszik éjjel? Nem tudom, hogy én rontok-e el valamit, vagy rendben van így a dolog?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hónapig nem evett éjjel a kisfiam (kétszer ébredt inni),csak reggel 5 körül, aztán még visszaaludt 7-ig, de néhány napja megint nem tudom mi van. Próbálkozik a napi egy alvással, de így annyira fáradt este, hogy nem bír enni fürdés után eleget, ezért elalvás után 40 perccel-egy órával felébred, akkor megint eszik. Majd éjfél -egy órakor megint ébred és innentől másfél óránként ébresztő van. Hogy a fáradság miatti dolgot elkerüljük, tegnap fürdés előtt ivott 1,5 dl tápszert, majd utána még 2 dl-t. Így aludt 1/2 2-ig, akkor ivott, aztán amikor másfél óra múlva felébredt, gondoltam megpróbálom, hogy eszik-e: majd' 2 dl tápszer lecsúszott, aztán 1/2 7-kor másik 2 dl és 1/2 8-kor volt reggel. Ne értsetek félre, nem vagyok lusta enni adni Neki, csak nem megterhelő ez így a gyomrának? Leírom egy átlagos napunkat, ha tudtok, javasoljatok valami változtatást, ha kell:

5 körül tápszer 2 dl

8-1/2 9 reggeli: kenyérfalatkák, utána tápszer (mikor mennyi 30 és 120 ml között)

12-1/2 1 ebéd: főzelék hússal, sajttal, tojássárgájával, májjal (természetesen vagy-vagy)

1/2 4-1/2 5 uzsonna: tejbegríz tápszerből gyümölccsel vagy túró gyümivel v. házilag készített krémtúró

1/2 8 - 8 vacsora: 2,3-3 dl tápszer

Mi a véleményetek?

Még 2-es tápszert eszik. Ja, 79 cm és 11,5 kg. És most jött egyszerre 3 foga.

Bocs, hogy hosszú lett...


2011. jan. 5. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem elég erős neki a tápszer,mi is így voltunk 10 hónaposan.váltottam 3-asra,azóta ismét alszik
2011. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 dl táp után nem az éhség miatt kel. inkább a foga ébreszti fel.
2011. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!