Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 napos ciklusnál hányadik...

29 napos ciklusnál hányadik napon van ovuláció?

Figyelt kérdés
Ma reggel a 12. napon volt egy 20 mm-es domináns tüszőm. Szinte mindig 29 napos a ciklusom. Ez az első próbálkozós hónapunk, ma reggel voltam ultrahangon kíváncsiságból, hogy minden rendben van e, de annyira kapkodott a doki, hogy kérdezni se nagyon mertem, legközelebb biztos, hogy nem hozzá megyek.

2017. dec. 8. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ovuláció a menzesz első napja minusz 14 nap.Ettől eltérően lehet 12 nap is a lutelális fázis.Ha a 14 napot veszefigyelembe neked 3 nap van még hátra.

Én a helyedben ma és 2 nap múlva elkapnám a páromat 😊.

Nyálkahártyádat nem mérte meg,hogy milyen vastag?

2017. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 mm. Azt mondta minden rendben van meg, hogy a napokban kell próbálkozni. Ha fél éven belül nem esek teherbe akkor menjek vissza. Ennyit mondott.
2017. dec. 8. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van a dokinak😊😊😊

Sok sikert kívánok nektek!!

Csak ne görcsölj rá és ne keseredj el ha elsőre nem sikerül.

2017. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!