Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok, babát szeretné...

20 éves vagyok, babát szeretnék. Szerintetek hogyan növelhetném ennek az esélyét?

Figyelt kérdés
Megvan minden biztos háttér szerencsere, én egyetemista vagyok, pszichológia hallgató levelezon. Nem dolgozok jelenleg, “főállásban” tanulok, szerencsere párom szülei és az én szüleim is nagyon segítőkészek. Páromnak saját ingatlanjai vannak, van bevételünk. Nem védekezunk, de ovulaciokor még nem voltunk együtt csak két nappal utána meg három nappal előtte. Szerintetek van esély a teherbeesesre? Mivel növelhetném az esélyét? Szerencsere biztos vagyok benne, hogy jó anya leszek és iskola mellett is menni fog, anya is 2 diplomát így szerzett.

2017. dec. 8. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt az lehetséges, hogy megvan a biztos háttér, de hogy nem te teremtetted meg az is 100.

Párodnak saját ingatlanjai vannak, van bevételünk. Párodnak nagyon jó, de az a bevétel az övé, nem "bevételünk". Az majd akkor lesz, ha neki állsz szépen dolgozni, és a közös kassza nem abból áll, hogy a pasidnak meg anyádnak van pénze, és ad neked is belőle.

A teherbeesésre mindig van esély. Mikor több, mikor kevesebb.

Mivel növelhetnéd az esélyét? Sok mindennel, de aki egy pszichológia hallgató, az szerintem ismeri a Google-t, a könyvtárat, és magától is képes utána nézni a dolgoknak.

A párom és én 1.5 éve élünk együtt, és 16 hónapja próbálkozunk, emellett dolgozunk mindketten, én közben leérettségiztem, illetve egyetemen tanulok.

2017. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Na már vártam az eheti 20 évest aki tanul de minden körülmény adott és stabil a gyerekvállaláshoz. Várj kitalálom: kb. fél éve vagy a pasiddal de óriási a szerelem azt a részletet kihagytad...
2017. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom a többség hogy van ezzel, de én marhára unom az olyan károgókat mint az első két válaszoló! Minek írtok a kérdéshez olyat, aminek köze nincs hozzá? Nem az volt a kérdés, hogy szüjön e vagy ne, vagy hogy van e háttér vagy nincs, hanem mivel növelje a teherbe esés esélyét!


Ezt kéne megírni, nem azt hogy "jajj, csak 20 vagy", "az egzisztencia a pasidé", "neked semmi nincs egy gyerekhez", és társai.


Szerintem ez az ő dolga, hogy hány évesen szül. Az is az ö élete hogy most akar szülni. Ha neki és a párjának megfelel ez, az miért fáj?! Olyan mintha irigyek lennétek a rossz indulat mellé!


A kérdésre válaszolva. Nem írtad mióta próbálkoztok. 1-2 hónap nem a világ vége. Én nézetnék egy hormonsort, szednék terhes vitamint, amit már a fogantatás előtt javasolnak. Sokat mozognék, egészségesen ennék, sok vitamint ennék. Így első körben.

2017. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
3 válaszolónál a pont, igaza van mindenben!
2017. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak köszönöm a hozzászólását!:) Én már nagyon szeretnek dolgozni, de sajnos sem a párom sem a szüleim ezt nem támogatják még... így a tanulás maradt. 3 hónapja próbálkozunk.
2017. dec. 8. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Az ember azzal is segít néha ha tanácsot ad valamiben, amit a másik egyértelműen rosszul csinál. ITT a pont kedves 4-es.

Szóval 20 évesen 3 hónap után nem kell amúgy extra dolog csak szex peteéréskor, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2017. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Akkor miért nem ezzel kezdted kedves 6 válaszoló!

Nem a kérdésre válaszoltál, hanem mások életében turkálással kezdted.

2017. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

...mert két pelenkacsere közben csak más életében való turkálás elégíti ki. Azért osztogatjátok ezt a sok jótanácsot.

Mellesleg nem tudom nálatok milyen hangnemében szokás jótanácsot adni, de nálunk nem ilyenben.

2017. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
3-asnak igaza van, uncsi ez nagyon. Nem kell semmivel növelni az esélyeket, szex és folsavat szedjél, mert az kell az embriónak.
2017. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Bocs az offért, de szerintem meg a kérdés szempontjából akkor a kérdezőnek ezeket a dolgokat le se kellett volna írnia. Mert amúgy kit érdekel, hogy hány éves, megvan-e a háttér. Releváns max annyi, hogy mikor szoktak összebújni meg mióta próbálkoznak. A többi senkit nem izgatna, de ha már leírta, akkor bizony lehet kritikát is írni.
2017. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!