Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy valami más...

Terhes vagyok vagy valami más oka is lehet a pozitiv tesztnek?

Figyelt kérdés
Késett a menstruáciom 3napot. Ma reggel csináltam tesztet két csikos lett a második is erösebben látszodott,azért még ma délután is csináltam még eggyet ott is két csik volt csak egy picit halvánnyabb. Szerintetek ez terhesség vagy valami más is lehet amiért pozitivat mutat. ?jpvöhlten hétvége felé megyek orvoshoz akkora kaptam idöpontot csak mégis egy kicsit bizonytalan vagyok,mert amugy nem érzek semmit sem.tennék fel képet is de nem tudom hogyan kell.
2017. dec. 12. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a délutáni vizeletben nincs annyira koncentráltan (töményen) jelen a HCG hormon.A reggeli azért erősebb mert éjszaka a vizeletben míg alszol összegyűlik a HCG ezért a reggeli vizelet koncentráltabb. De ezek egyértelmű pozitívak,szívből gratulálok nektek 😊
2017. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nem tudom.miért egy kicsit feszül a hasam meg a derekam fáj. Ez normális? Vahy ez csak most ilyen beképzelt dolog nálam,de amugy valami olyan érzés mint mijor izomlázam van a hasfalon.
2017. dec. 13. 05:48
 13/19 anonim ***** válasza:
Amíg nincs barnázás,vérzés ( se kis se sok mennyiségben) addig minden normális :)
2017. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jajjj. Felkészítettem a szemem jó nagyra nyitottam hogy lássam a halvanyabb csikot hat megijedtem. Ez teljesen pozitiv!!! Gratulálok! És a tesztet csak akkor hasonlítsd össze ha ugyan olyat használsz. Tudom. Mert 4 éve hiába tesztelek el havonta egy lakás árat...sajnos nem pozitív...És tényleg csak az egyforma tesztet szabad összehasonlítani. Vigyázzatok magatokra.🤗
2017. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
A kép alapján ez pozitív! Gratulálok! Szép "egér-kézírás" :D.
2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék még kérdezni a terhességröl valamit ami. A férjem németországban dolgozik én itthon vagyok és még nem is szoltam neki rola mivel 22,én jön haza,személyesen szeretném. Talált nekem.is munkát,de nyilván terhesen nem vrnnének fel munkára. Ö meg olyan boldog hogy végre együtt lehetünk dolgozhatunk kint jobb életünl lehet. A kérdésem az higy merjek e terhesen kimenni németországba ugy h én nem dolgozom és nem beszélem a német nyelvet,higy fogom az orvost megérteni,meg ugy egyáltalán ha kiis megyek az ö fizetéséből megtudunk majd élni(2000€ kb)Azt sejtem hogy én ott semmi pénzt nem kapnák az államtól.
2017. dec. 14. 05:42
 17/19 anonim válasza:

Ha ő kint dolgozik, bizonyára jártas egy-két dologban, ha másban nem, ismerősök, más magyarok ismeretsége révén tudna érdeklődni. Te is csatlakozhatnál facebook csoportokhoz, ahol Németországban élő magyarok vannak, biztos ők is segítenek infóval.


Ha munkát talált neked, így is-úgy is meg kell tanulnod a nyelvet.


Nem ismerem az ottani rendet, úgyhogy én további infót sajnos nem tudok neked adni.

2017. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen munkám lett volna,de terhesen még németországban sem alkalmaznak.
2017. dec. 14. 17:24
 19/19 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál és terhes vagyok,de nem egy babával,Ikreink lesznek és 5 hetesek
2017. dec. 20. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!