Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt vehetem pozitív ovulációs...

Ezt vehetem pozitív ovulációs tesztnek?

Figyelt kérdés

Más ciklusban volt már ennél erősebb is, de erről nem tudom eldönteni hogy már pozitív vagy csak ma lesz az.

Tegnap elég későn csináltam, 8 körül.

URL= [link]


2017. szept. 18. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tesztet amit en hasznalok annál ez nem pozi még. Csak ha egyforma a ket csik. Neked halvanyabb a T csík
2017. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Baromi egyszeru szabalya van az ovutesztelesnek: pozitiv, ha a tesztcsik LEGALABB ugyanolyan eros, mint a kontrollcsik.

Ennek tudataban remesen egyszeru eldonteni.

2017. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig kell tesztelni úgyis, míg negatív lesz, aznap van ovu.
2017. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már veheted pozinak,de ha biztosra akartok menni akkor legyetek együtt ma este is meg holnap este is.Vagyis ha ez tegnap esti teszt akkor remélem együtt voltatok az este meg ma este is lendüljetek akcióba :)
2017. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez meg negativ. A szabaly valoban ugy szol: akkor pozitiv ha ugyan olyan eros a T csík vagy erosebb mint a kontrol vonal.

Na mar most: nalad a masodik vonal gyengebb mint a C vonal.

2017. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is kicsit gyengbbnek találtam a csíkot, de a szombati nagyon halovány ehhez képest és a mai is amit most csináltam jelentősen halványult.

Lehet azért nem teljesen pozitív a tegnapi mert este 8kor csináltam

2017. szept. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!