Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor így van peteérésem ne...

Akkor így van peteérésem ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Gyerkőcöt szeretnénk, most először használok ovu tesztet.5 darabosat vettem, ma reggel csináltam meg a harmadikat, nem igazán látok erősödést, bár az is igaz, hogy az egyik kalkulátor 17-e a másik 19-re írja az ovut.Na már most az jutott eszembe,hogy ha véletlenül egyáltalán nincs peteérésem akkor megjelenik egyáltalán a 2 vonal? Lehet hülyeséget kérdezek, de nézzétek el nekem még ebben nagyon kezdő vagyok. 😊


[link]


Ez nem az én tesztem, de totál ilyen az enyém is (mai), mit gondoltok?



2017. dec. 16. 06:55
 1/10 A kérdező kommentje:
2017. dec. 16. 06:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most vettem észre, hogy nem működik a link egyáltalán, a sajátomat meg már kidobtam.
2017. dec. 16. 07:01
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Linktől függetlenül.

Ovu tesztet délután érdemes csinálni mert napközben termeli a szervezet az LH hormont amit kimutat.

A teszt akkor pozitív ha a két csík egyforma erősségű vagy a tesztcsík erősebb a kontrollcsíknál.

Ez jelzi az LH csúcsot ami után 12-36 óra múlva várható az ovuláció, így a pozitív teszt illetve az utána lévő napon a legjobb együtt lenni.

Ettől függetlenül még az is előfordulhat, hogy pozitív a teszt mégsem lesz ovu mert nem reped meg a pete csak megérik. Ezt esetleg hőmérőzéssel tudod ellenőrizni.

2017. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm szépen a válaszod, nagyon hasznos!Nem is tudtam, hogy délután érdemesebb csinálni.Mit gondolsz ma délután csináljak még egyet, vagy már majd csak holnap napközben?2 naponta együtt vagyunk szóval azzal nincs "probléma"😊
2017. dec. 16. 07:19
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Én még annyit hozzáfűznék az előző válaszolóhoz, hogyy ha du. vagy este csinálod előtte 2 óránát ne igyál folyadékot, hogy koncentráltabb legyen a pisi.

Ha van teszted nyugodtan lőj el egyet délután. Amúgy nem szokott középidős fájdalmad lenni?

Nekemis első lh tesztelésem volt a hónapban, én aznap éreztem fájdalmakat amikor pozi lett az ovu teszt plusz aznap reggel le is ment a hőm. Másnap már negatív. Amúgy ha ki marad a peteérés/ovu ne aggódj ez normális ha évente 1-2 alkalommal kimarad.

2017. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valoban delutan vagy max kora este tesztelj.

De ,ha pozitiv akkor is csak LH csúcsban lehetsz biztos, abban nem h sikeres volt a peteérés.

Nekem 10honapig volt minden honapban szep lh tesztem. Aztan elkezdten vezetni a hőgörbét, az alapján repedés nem volt, mentem orvoshoz megmutattam meg elmondtam h lassan 12 honapja nem sikerul. Vissza hivott uhra a ciklus kozepere. 10mm tuszőm volt. Pozi lh teszt mellett. Akkor elmagyarazta h hiába van LH csúcs,ha a tuszo ilyen pici nem tud megrepedni.

:/ szval erdemes vezetni hogorbet legalabb 2 honapig h lásd van repedés.


27hkm

2017. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszöm mindenkinek a segítséget.Valamikor érzem a peteérést valamikor nem.A hőgörbéről már olvastam (hogy sokan csinálják) de nem tudom,hogy az hogy működik, de utána nézek annak is.Még egyszer ezer köszönet!
2017. dec. 16. 08:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,az előfordulhat, hogy azért nem szép erős mert reggeli vizeletből van?Előfordulhat, hogy mégis most van ovulációm,csak azért haloványka a teszt mert nem jó idöben csináltam?
2017. dec. 16. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igen előfordulhat. De azért nem csak középidőben van rajta csík. 5. hónapja tesztelek és a 13 naptól szoktam kezedeni és 16-19 nap volt eddig ovum. Halványan mindegyiknek van csík, de csak egyszer erős egy hónapban.

Szóval erősödik a csík majd egyforma erős a teszt csíkkal másnap már halványabb de még akkor is van csík.

2017. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mert ez a hormon nappal "aktívabb"!
2017. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!