Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue digitális teszt...

A clearblue digitális teszt valóban képes 5 nappal előbb kimutatni a terhességet mint ahogy meg kellene jönnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalat valakinek? Lett valakinek valóban ilyen korán pozitív a digitális teszt? És a sima teszt akkor már pozitív volt vagy még negatív?
2017. dec. 16. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valakinél igen, valakinél nem. Mindkettőre van példa itt bőven. Nekem pl. sosem voltak pozitívak azok a tesztek sem amikre azt írjak hogy ilyen meg olyan korán. Pedig középudőben van peteerésem.

Az ok egyszerű: a hcg mindenkinél kicsit eltérő ütemben nővekszik és ugye a teszt bizonyos hcg mennyiséget mutat ki.

2017. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha magamból indulok ki ,akkor nem.

A fastest oldalról rendeltem 2 dbosat, meg mellé tizes kazettás és tesztcsíkokat. A csík 9dpon pozi lett clear blue másnapra negativ

Utana 14 dpon tesztelten vele akkor mar kiirta h 1-2hetes terhes

2017. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem csak a teszten múlik. Nyilván az érzékenyebb tesztek előbb kimutatják, de csodát egyiktől sem kell várni, ugyanis ez attól függ, hogy ki mikor lett terhes, mikor történt meg a beágyazódás (ugyanis ezután kezd el termelődni a hcg nevű hormon, amit érzékel a teszt a vizeletben), illetve, hogy kinél mekkora a hcg hormon szintje ebből kifolyólag. Ezért van az, ha valaki esetleg rövidebb ciklus mellett esik teherbe, nem 10 nap, hanem 8 nap alatt van mondjuk a beágyazódás, akkor neki mutathatja előbb, míg másnak nem.
2017. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húúú. Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettetek.🤗
2017. dec. 16. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, nem biztos..

Nekem a menzesz előtt 4 nappal volt barnás vérzesem, a i ak papíron látszott.. (beágyazódás) tehát esely nem lett volna erre..

Igaz mással teszteltem, de a menzesz napján,ami már nem jött oltári halványan látszódott.. Másnap meg egy gyengébb tesztről is majd leugrott a csík

2017. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mar a 10. Dpo-n kiirta hogy 1-2 aztan 14. Dpo-n 2-3 es a 21.dpo-n 3+ :)
2017. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!