Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. /12. Dpo-n lehet meg...

11. /12. Dpo-n lehet meg beagyazodasi verzes? Mar 3 napja pozitivat teszteltem, es naprol napra erosodott, tegnap a digitalis cb 1-2 hetet irt ki, erre ma delutan rozsaszines-barnas van torleskor . Ez veteles lesz vagy meg elmegy beagyazodasnak?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 20. 19:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Beraktam a linket a ma reggeli tesztrol, most este is csinaltan , igaz hig pisibol , de az is halvanyabban mint a reggeli, pozitiv lett ..
2017. nov. 20. 19:35
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha már van pozitív teszted, akkor rég beágyazódott.
2017. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi lehet?? Egy picit fajt ma a hasam es utana jott a folyas.. most megint faj picit es megint van.. akkor ez veteles lesz ?
2017. nov. 20. 19:39
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez nem igazán úgy van, ahogy az első válaszadó írta. A beágyazódás elkezdődik a 6-7 dpon és eltart jó pár napig,a hcg pedig a beágyazódás kezdetétől kezd termelődni (ugye létezik a kémiai terhesség is mikor nem sikerül a beágyazódás rendesen és végül megjön, olyankor is kimutatja a teszt már halványan). A beágyazódásos vérzés a beágyazódás végén fordulhat elő. Éppen még beleférhet, ha holnapra elmúlik és a teszt sem halványodik.

Vagy nem lehet progi hiányod??


Olyat is hallottam már, hogy a szervezet csak produkál a nemvárt körül némi vérzést, mert "emlékszik" a mensire.


Viszont rosszat is jelenthet.


Ez mind benne van a pakliban. Drukkolok, hogy elmúljon holnapra és minden rendben legyen! Pihenj, ha holnap is lenne vérzés, akkor menj dokihoz!!!

2017. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mar most szinte nincs is ..a hasam sem faj, inkabb mar csak olyan mint amikor sotet pisis a wc papir .. de az is csak egy 5 ft-os nagysagu reszen..remelem minden rendben lesz es koszonom neked utolso! :*
2017. nov. 20. 22:31
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem irnj, hogy progi hianyom nincs, mar van 2 gyermekem, o lenne a 3. :) mindket terhessegnel minden rendben zajlott, kiveve a 2. Babanal , amikoris 15 hetesen egyik pillanatrol a masikra vereztem pisileskor de ugy mint mikor menszi van kb.. akkor azonnal mentem a korhazba es semmi gond nem volt es nem tudtak honnan jott a ver ..
2017. nov. 20. 22:33
 7/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este ota nem volt ilyen folyas :) valoszinu tenyleg a beagyazodas vege miatt lehetett .. mai tesztem [link]
2017. nov. 21. 11:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Boldog babavarast 😊
2017. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azota mar a digi cb kiirta hogy 2-3 ...

Koszonom szepen :*

2017. nov. 24. 04:33
 10/16 A kérdező kommentje:
Uj fejlemeny.. a digi tegnap 3+ irt :) hetfon megyek dokihoz :)
2017. dec. 2. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!