Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat éles...

A beágyazódás járhat éles fájdalommal?

Figyelt kérdés
11.dpo. n vagyok.es az előbb éles késszúrás szerű fájdalmat éreztem a bal oldalamon a méhemnél. És most halvány barna folyásom van. Ez lehetett attól vagy más van a háttérben?
2017. dec. 17. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Bármi lehet. De nekem pl. volt pár alkalom nem-terhesen is hogy ilyet éreztem. Egy nő testében egész hónapban, de pláne peteéréstől menstruációig, ezer dolog zajlik. Ebből néha simán megérezhetünk ezt-azt. Akkor is, ha addig még soha. Főleg ha "babaprojektelsz" mert akkor nagyításban figyeled magad.
2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem éreztem egyszer sem. Meg a méhen kívüli terhességemnél sem volt semmi gond fájdalom bármi.. semmi...és nem tudom most remenykedhetek e a barna folyas miatt.
2017. dec. 17. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen lehet. En mar azon gondolkodtam, el kell mennem a dokihoz, mert ugy hasogatott a huvelyem, mint amikor elotte terhes voltam...elmentem sportolni, es haza kellett jonnom...melette vereztem 4napig pecsetelve. 4nap mulva du megerzesbol teszt, es pozi lett!

Viszont sajnos nekem a petefeszkem mensi elott is szokott hasogatni.:( De a barnazas jo jel:))

Szorítok!

2017. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Barnázásnál azért pláne 3 lehetőség van:


1. beágyazódás

2. meg fog jönni

3. progeszteron probléma


Szóval ne haragudj hogy ezt írom de a barnázás önmagában nem ok a reménykedésre mert az valóbab három dolgot is jelenthet és ebből 2 nem jó.

A szurkálás meg simán lehet bármikor. Igen, akkor is, ha meg eddig nem volt ilyen. Amikor mi próbálkoztunk, vettem én észre minden "hú ez eddig nem volt"- típusú tünetet, aztán akkor lettem terhes amikor minden ugyanolyan volt, mint máskor. Leszámítva egyfajta fémes ízt a számban első terhességnél, illetve hogy mindkettőnél gyönyörű bababőröm lett holott mensi előtt egy héttel már tiszta patti szoktam lenni.

2017. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából 8 éve próbálok kismama maradni...és már úgy vagyok vele hogy feladom...csak most ez az éles fájdalom...na mindegy. Utolsó próba volt az idei év. Ha most sem sikerült akkor befejeztem. Lelkileg már teljesen tönkre vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. dec. 17. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Voltatok vizsgálatokon, próbáltatok inszemet, lombikot, mindent?
2017. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kicizsgalasok voltak. És eddig semmit nem tálalták azon kívül higy lombik nem lehet mert volt már mélyvénás trombózisom és a gyógyszerek miatt nem vállalom be. Orvos is így gondolja. Sztem a probléma az az nálam hogy a 9- 10.dpo ig vannak halvány tesztek aztán negatívba válnak. Nem tud beágyazódni sztem rendesen sajnos.....most nem volt még pozitív tesztem ebbe a honapba. Hát meglátjuk.
2017. dec. 17. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:

En majd meghaltam ugy fajt a petefeszkemnel 10dpo es derekam is majd leszakadt,mar servre gyanakodtunk mert minden mozdulat fajt,elmaradt mensikor pozi tesztem lett. :)


Remelem neked is sikerul azert faj most

2017. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hm, érdekes. Méhnyálkahártya lehet hogy nem elég erős?
2017. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azzal is lesz gond. Még a progreszteron szintem néha alacsony. Egyszer ig@ egyszer úgy.
2017. dec. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!