Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyejszakas gumi nelkul...

Egyejszakas gumi nelkul mennyi az eselye a terhessegnek? Ha jol tudom idobe kiszallt (legalabbis nem tocsogtam reggel) Elozo hetvegen ert veget a mensim.

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tudni kellene,hogy akkor amikor történt,hányadik napja volt a ciklusodnak és ,hogy a egyébként hány naposak a ciklusaid.
2017. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

"Becslések szerint minden 100 nőből 17-27 esik teherbe a megszakításos módszer alkalmazói közül."


Részletek: [link]

2017. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

35% az eselye ha netes statisztikákat nézzük

De nemi bajra vagy hpvre (méhnyakrák) több esélyt látok

2017. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hiába a lepontozgatás, sajnos nagy százalék van terhességre és nem redvára is. Aki meg lepontozgatja ezeket a válaszokat, valószínüleg épp olyan "igényes hölgy", mint a kérdező. Ezúton gratulálok neki is.
2017. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálom nem kommentelni csak a kérdésre válaszolni...

Szóval múlt hét végén ért véget a mensid. Akkor mondjuk a 4-5 ciklusnapon voltál és azóta eltelt 7 nap, vagyis a ciklusod 11-12 napján voltatok együtt. Ha normál ciklusod van akkor pont termékeny időszakban voltatok együtt.

Reggel meg már akkor sem tocsognál ha belé élvezne, addigra megszárad, kifolyik.

2017. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

5ös

A hpv nem méhnyakrákot jelent. A hvp egy vírus, és annak egy bizonyos fajtájából kialakulhat méhnyakrák. A hpv legenyhébb formáját sok nő elkapja, ez sima fertőzést jelent, ami kezelhető.

2017. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nekem másnap is többször van "tocsogás", ha este együtt voltunk és már nem keltem fel utána...

Amúgy esély mindig van, főleg, hogy szinte félidőben voltatok együtt.

Esemény utáni tabletta? Meg egy nőgyógyászati kenetvétel majd nem árt. Bár pont tegnap olvastam, hogy pl. a hpv-t óvszer használat mellett is el lehet kapni.

2017. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Terhességre is van esély, de nemi betegségre jóval több! Ahhoz tényleg elég egy alkalommal is gumi nélkül dugni.

Nem csak HIV és HPV lehet, kb. ezer féle betegség elkapható úgy, hogy a pasi tünetmentes.

2017. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még időben vagy akkor 72 órás tabletta. Peteérés környékén voltatok.
2017. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Ne ítélj, hogy ne ítéltess!!

Ha 72órán belül vagy gyorsan gyorsan doki és irass esemény utánit. (Ne mondd, h egyéjszakás, elég volt itt hallgatnod a mocskot. Mondd, h lecsúszott a gumi v kiszakadt és későn vetted észre.)

2017. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!