Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem egy 120 órás esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem egy 120 órás esemény utáni tablettát ma reggel, de este kiszakadt a gumi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vehetek be mégegyet, de gyereket se akarok.

2017. aug. 25. 20:23
 1/6 anonim válasza:
Tudod.... 120 órás esemény utáni nincs 😅
2017. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van.
2017. aug. 25. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Imadkozz.
2017. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szűz kislány vagy, ugye?
2017. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tecskelj ésszel lehetőleg.
2017. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég nagy hormonadagot kaptál, hogy a mai esetből ne legyen gond, viszont amit tehetsz, hogy azért 2 hét múlva csinálsz egy tesztet, addig imádkozol, illetve ami a legfontosabb, addig ne élj nemi életet, amíg nem tanuljátok meg felhúzni az óvszert!!! Nekem 15 év nemi élet alatt hosszú évekig volt óvszeres védekezés, soha egy sem szakadt ki, nem véletlenül. Megfelelő méretűt kell használni és el kell olvasni a mellékelt tájékoztatót, hogy hogyan kell felhelyezni, illetve használni és akkor nem fog kiszakadni. Ez még nektek nem megy, úgyhogy addig hanyagoljátok a nemi életet!
2017. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!