Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális teszt mihez viszonyí...

Elány kérdése:

Digitális teszt mihez viszonyítja a hetek kimutatását?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeséget fogok kérdezni :)

Sok digitális tesztes kérdés után merült fel bennem. Ugye a hcg szintet méri. Ok. Ez alapján irja ki h 1-2,2-3 hèt igaz?

Viszont akkor ez a hét nem egyenlő azzal amit a doki az utolsó mensi alapján fog meghatározni igaz?

Pl nekem 32 naposak átlag a ciklusaim. Mult hétfőn lett volna esedèkes a nov.5.ei utolso mensi alapján. Péntekre azaz a késés 5.napjára lett egyèrtelmű pozitiv tesztem.

Ez alapján ugy gondolom h a 3.ai aktus ami bőven peteérés után volt lett a győztes. Akkor az 12 napra rá lett pozi a teszt.

Ha most csinálnèk egy digitálisat max 2-3 hetet irna akkor igaz? Viszont az utolsó mensi alapján a 6.hetet kezdtem.

Nem tudom miért fogalmazodott meg bennem a kérdés csak kiváncsi vagyok a működésére :)


2017. dec. 19. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen az orvos az utolsó mensihez igazítja a heteket, illetve utána uh alapján még korrigálhat.

A teszt pedig a valós fogantatás óta eltelt időt mutatja. Vagyis kb két héttel kevesebbet.

2017. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Amikor meg kellene jönnie 2hetes terhes vagy

Nagyon zavarosan írtad le

2017. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon nem így van. Amikor meg kéne jönni, akkor 4 hetes a terhesség! (Persze a változó ciklushosszok miatt nem mindig pont 4)! A digi teszt a fogantatástól eltelt heteket mutatja. Arra rá kell számolni két hetet! A terhességet az utolsó mensi első napjától számoljuk!
2017. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerinted én mit írtam?

Én a digitális tesztre írtam.

Igen 4 hetes terhes.

2017. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor te fogalmaztál hülyén! :D Na nem baj! Mostmár biztos érti!
2017. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és ezért le kellett pontozni.szuper.

Amúgy is több mint 4 hetes terhességról beszélünk az alapján,hogy nem 28 napos ciklus hanem 32.ovu kb 18 napon van.Bár ez se reális mert plusz minusz nap.Az utolsó vérzés első napjától számoljuk a terhességet.

De az ovu után álltalában 14 nap telik el.az jelzi a digitális teszt.

2017. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok! Nem én pontoztalak le!
2017. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegy ki pontozott le nem számít

Amit utoljára írtam remélem értelmezni lehetett.

2017. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat èn senkit nem pontoztam le!
2017. dec. 21. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!