Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elmennétek nőgyógyászhoz?

Ti elmennétek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Előző menstruáció nagyon kevés, semmi görcs. Derékfájás volt. A ciklus 9.napján jobb oldali hasszúrka jelentkezett. Teszteltem negatívat. De úgy érzem terhes vagyok ennek ellenére. Szeretném megtudni még karácsony előtt.Ma vagyok a ciklus 28.napján.Amúgy 42napos a ciklusom. Így van még idő a nem vártig. De szerintem a menstruáci előtti napon eshettem teherbe. Így stimmelhetnének a tünetek. Tudom hogy a negatív teszt ellenére nem sok értelme van,hogy azt érzem baba van a dologba.
2017. dec. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most a teszt vagy a nőgyógyász a kérdés?

Tesztelhetsz akárhányat, nem egy ökör ára.

Nőgyógyászhoz az extra hosszú ciklus miatt érdemes lenne elmenned. Terhesség esetén viszont még semmit se látna.

2017. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul érzed. Ha a teszt negatív, nem vagy terhes. Vagy olyan kicsi a terhesség, hogy nem mutatja még ki a teszt sem. De mivel az UH még később mutatja ki, mint a teszt, marhára felesleges orvoshoz rohangálnod.

Tehát nem, nem mennék el a helyedben. Pláne nem a karácsonyi szabadságolások közepette boldogítanám ezzel a szakszemélyzetet.

2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Elány ***** válasza:
Igaz kicsit kedvesebb hangnemben is lehetett volna de igaza van az utolo válaszadónak. Mivel a teszt pozitiv lehet a beágyazódás után pár nappal lehet még csak petezsák vagy ha olyan helyen van az se látszik és visszahivnak 2 hèt mulva. Ha bizonytalan vagy akkor tesztelj ujra de érzèkeny teszttel.
2017. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos még aznap este hirtelen megjött. Jóval hamarabb, nem számítottam rá.Akkor este alig volt valami. Tegnap volt. Ma 10óráig semmi. Azóta megint,szerintem valami nincs rendben, ilyen nem volt még.De 27.-ére behívott a nődokim uh-ra.
2017. dec. 21. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt, mit mondott az orvos?
2018. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!