Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még a menzeszhez tartozik,...

Ez még a menzeszhez tartozik, vagy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Dec. 12-én jött meg, kb. 4 napig tartott a menzeszem, ma viszont kicsit véres lett a bugyim, és a tisztasági betét is enyhén barna foltos. Az elmúlt napokban elég sokat idegeskedtem (vizsgák, állásinterjú miatt). Teherbe estem volna, vagy csak a stressz + nem rég befejeződött menzesz az oka? Mikortól érdemes tesztet csinálni?

2017. dec. 19. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy terhes lennél most lessz ovúlàciod a napokban ezért lehet a pecsételés.Ha rendszeres nemi életet élsz,és nem szeretnél gyereket most űgyeljetek a védekezésre ilyenkor nagy esélyel eshetsz teherbe.
2017. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
.Normális barnázásnak azt nevezzük, amikor a rendes menstruációs vérzésünk után, tegyük fel egy egészséges 3-5 napos menstruáció után meg 1-2 napos barnázásunk van!Az a barnázás, amely a ciklus közepén, vagy a következő esedékes menstruáció előtt 10-14 nappal jelentkezik, szinten normális. Ez a barnázás ovulációs barnázás. Egy enyhe ovuláció alatti barnázás a kiváló termékenység jele!
2017. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!