Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menzeszhez hasonlóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menzeszhez hasonlóan a fogamzásgátló szedése szünetében is kimarad a vérzés ha terhes a lány?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen kimarad.
2010. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
azért van a fogamzásgátló hogy ne légy terhes :O
2010. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Na nemár:D:D Tudom de ígyis teherbe lehet esni...

Köszi a válaszokat

2010. aug. 9. 17:16
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, kimarad, orvostól kérdeztem meg:)
2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nem minden esetben... sajnos:( sokan vannak, aki írják, hogy nekik megvolt, s közben terhesek voltak:-?
2010. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizony nem minden esetben, igaza van az előttem szólónak. Nekem egy barátnőm (orvostanhallgató) azt mondta, hogy kimaradhat és sok esetről hallottam, amikor valóban nem maradt ki, pedig elvileg ki kellene maradjon, ha a hormonokat nézzük, szóval én 50%-ra tippelek. Vagy kimarad, vagy nem.
2010. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jó, akkor helyesbítek egy kicsit.

Elvileg ha vki terhes, akkor elmarad a menstruációja. Elvileg ha vki tablettát szed, és teherbe esik, akkor is elmarad a menstruációja.

Persze vannak olyan nők, akik terhesség alatt is menstruálnak. Nyilván az ilyen nők akkor is menstruálnak, ha tabi mellett esnek teherbe.

De azért viszonylag ritka, hogy vki terhesség alatt menstruál.

2010. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A tablettás vérzésnél nem azért vérzik. Hanem ott a tabletta provokálja a vérzést, ezért is tud mindig olyan egyforma lenni és olyan másabb, mint amilyen a tabletta szedése előtt volt. Ez a megvonásos/áttöréses vérzés. Ezért menstruál valaki, ha tabletta mellett terhes lesz. A terhesség alatt pedig menstruáció nincs, az sem olyan. Eltér a normálistól, tehát észrevehető, csak sokan menstruációnak mondják azt is, pedig a terhesség kizárja a normál menstruációt.
2010. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: Írtam, hogy orvostól kérdeztem meg. Nekem is az volt a logikus, amit te írtál, hiszen az csak megvonásos vérzés.

De a doki azt mondta, hogy a tabi hormontartalma elenyésző a terhesség során jelenlévő hormonoknak, így tabi mellett ha vki teherbeesik, akkor nem menstruál!

2010. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát, ezaz, nekem meg mást mondtak, mondjuk nekem is mondtak már egymás után kétfélét :D Én is ezt a verziót tartom logikusnak, egyébként tényleg elenyésző hormonmennyiség a terhességhez képest, de mégis hallottam már ilyenről. Ááá franc se tudja ezt követni. :D Vagy igen, vagy nem :D
2010. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!