Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés közvetlenül menstruác...

Peteérés közvetlenül menstruáció után?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igyekeztem utána olvasni a témának, de pontos választ nem találtam. Hátha valaki tapasztalt már hasonlót:

Megjött a "nem várt". Még nem próbálkozunk régóta, volt egy korai spontán vetélésem májusban, utána 2 hónap szünet. Az "aktív próbálkozást" csak novemberben kezdtük el. Egy- másfél napos késéssel meg is jött (azért tartom számon,mert napra pontos szokott lenni),

csak pisiléskor távozott bármi is, de az normális piros volt. Nem darabos. Nem fájdalmas, kis görcs, semmi különleges. Mellfeszülés egyáltalán nem jekentkezett.

Az egész 3 napig tartott, de végig csak pisiléskor volt vér. Teszteltem, negatív lett. De arra is számítottam. A menstruáció kezdete utáni 4. napon elkezdett szurkálni a hasam, bal oldalon. Nem fáj,csak észreveszem, hogy apró szurkáló "fájdalom" jelentkezik. Naponta többször. Ma törlésnél csúszós volt a papír, színe nem volt a folyásnak.

Lehetséges lenne,hogy ez peteérés? Nagyon korai lenne. Van ilyen egyáltalán?

Mellem nem feszül, reggel hányingerem volt, de lehet csak a sok tea éhgyomorra nem tett jót. :)


Valami ötlet vagy hasonló tapasztalat?



2017. dec. 19. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El lehet spontán peteérés
2017. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel is hányingerem volt, szokott lenni reggelente peteérés környékén. 20 perccel ébredés után már el is múlik.
2017. dec. 20. 07:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában közvetlenül menstruáció után van peteérésem. Még szoptatok,lehet azért. Biztos,hogy az,felismerem a jeleket.
2017. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és gratula a picurhoz. :)

Jelenleg én is így érzem.

2017. dec. 20. 09:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Kinél mennyire jellemző a hányinger a peteérés vagy a ciklus egyéb szakasza során?
2017. dec. 20. 20:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Azóta folyamatos puffadás, kisebb görcsök. Nem mondanám,hogy fáj. Olyan nehéz a hasam.
2017. dec. 22. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak január 5-n derül ki mi a helyzet de ez a hónap nekem is más mint eddig.
2017. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egész nap fáj a hasam. Mintha mindjárt megjönne. De közben mégsem.


Terhességi teszt negatív (vettem biztos,ami biztos alapon).

2017. dec. 22. 18:55
 9/11 A kérdező kommentje:

Az elmúlt napokban is mindig volt vmi fura érzés. Ma ilyen mindjárt megjön érzés,holnapután lenne ovuláció, legalábbis a ciklusnaptár szerint.


De akkor nem értem a másfél hete tartó fura tüneteket. Mellem most kezdett el feszülni.


Lehet egy peteérés ennyire hosszú? Vagy ennyivel előbb tünetekkel járhat? Valami tapasztalat?

Orvoshoz még nem mentem, mert februárban így is úgy is mennem kell rákszűrésre, illetve nem is igazán hiszem, hogy komolyan vennének. (Habár szuper doktornőm van, nagyon figyelmes. De nem akarom, hogy vmi hipohondernek tartson.)

2017. dec. 27. 10:17
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha esetleg olvassa bárki, akinek fontos lehet az infó :



Terhes voltam. Szeptemberben egészséges kisfiam született. :)



Köszönöm mindenkinek.

2019. febr. 9. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!